Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik igy velem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik igy velem az utobbi időben? Hosszu, de légyszi, ti mit gondolnatok?

Figyelt kérdés

Igyekszem mindent leirni.Azért hozzatok fordulok,mert a barátnőim,nem értik meg az ilyen dolgokat.

17éves lány vagyok,1,5 éve van barátom.

Amiota vele elkeztdtem járni,akárhová mentem jött velem ő is,elejében nem zavart,csak egy idő utan szerettem volna nélküle elmenni bulizni,meg is beszéltük ,h neha elmegyek a barataimmal,de abbol sem lett semmi,mert amikor eljott az a nap,h mennem kell ,akkor veszekedni kezdett velem,h biztos egy másik pasival talalkozok,meg majd meg csalom.Hiába mondtam,hogy nem fogom,inkabb vele maradtam.A mobilom nézegeti mindig ,a fb jelszom tudni akarta,elolvasta a beszelgeteseim a baratnoimmel,és ha egy baratnőm ir egy pasirol,meg haragszik rám,pedig semmi közöm a csávohoz .Akkor ,ha együtt megyünk bulizni ,azt mondja h en bamulom a pasikat.Mondtam h beszeljuk meg ezt ,mert nem jo,ha igy viselkedik velem,de nem változott.Többször is megkértem.Ha szexelünk,néha meg kérdi,h másra gondolsz ugye? Olyankor elmegy a kedvem .

És az az érdekes,h az ilyen dolgaim meg figyeli rendessen,de ha en mondok neki valamit,pl meselek,nem is figyel rám,ha bajom van es mondom neki,akkor minden gondomra azt mondja,h jo.semmi mast !!!Ha megkérem,h adjon vizet,v maszirozzon meg nem akarja.Ez az ilyen viselkedése nem reg jött elő.Sosem mondja h szép vagyok,ha meg kérdem,h h nezek ki halgat,vagy azt mondja idegesitem.Volt egy fiu baratom,akivel beszelgettem ugy h ő nem tudta,mert tudtam h milyen,de végül meg tudta,és kiakadt rám nagyon,össze is vesztünk 2hétig nem is beszeltünk.Pedig neki is van egy legjobb baratnője akihez el szokott jarni ,meg mindent elmond neki,én sosem akdtam ki rá ezert.a 2hetes szünetünk után ő jött ,h kiakar békülni,mert nem birja nelkulem,bele is mentem,mert szeretem.De azota,szinte minden csajjal beszelget,minden csajnak köszön,akiknek eddig nem is.A fb jelszojat meg valtoztatta,ami nem baj ,csak azert zavar ,mert ugy erzem titkol valamit.Akkor a haverja valami csajrol irkal neki smst,rákérdezek,hogy mért azt mondja,h hülye a haverja és ck ugy irkalja,én ezt nem hiszem el.Felemeli a hangját rám,akkor én is neha vissza szolok,és olyankor ö te rám ne ordics.Pedig tudja,h anyu is ck ordit rám,meg h szaru bannak velem otthon,de ő is kezdi.Lögdösni is szokott,meg szoritsa a kezem,ugy h kék lesz.És annyira fáj,h ilyen lett,de legjobban azt nem ertem h miért..Azt mondja,azert mert csalodtt bennem az a fiu miatt,de nem csaltam meg meg semmi ilyesmi.Nem tudom eldönteni,h szeret e vagy ,nem.Mert féltékeny ,kiakar békülni,de aztan meg pf igy bánik velem.Ma mondtam neki h ha igy folytasa akkor,elfelejthet,azt mondta,h "akarod h most egyböl elfelejcselek"Nagyon nembirom idegileg.De nélküle is szar.Nagyon szeretem,azert türöm el neki ezt.Nemtudom elkébzelni rolla,h meg csalna....


2012. júl. 16. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

röviden: gáz a kapcsolat, lépj ki belőle. Úgy tűnik, hogy kifáradt a dolog, a pasid meg kezd az agyadra menni... Szóval itt az idő, hogy véget vess ennek a kapcsolatnak.

bocsi, nincs jobb ötletem...

2012. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott ezt a srácot, a bizalmatlanságából ítélve azt kell mondanom, hogy saját magából indul ki. Tuti, hogy megcsal, vagy ha nem is akkor fontolgatja, hagyd ott, ne bánkódj miatta, minden kapcsolat alapja a bizalom, de neki ez sem megy. Meg ahogy bánik veled... hagy a p*csába, ez egy gyökér, már bocsi
2012. júl. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
+ Van olyan is,h ordit rám,vissza orditok ,és elkezdi h mindig orditok rá,meg h semmitt nem mer mondani nekem már.Mintha én tehetnék rolla,mintha harpia lennek,pedig nem vok az!!
2012. júl. 16. 14:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egy percig nem maradnék egy ilyen idiótával. Jót nem is írtál róla, csak rosszat. Mit szeretsz benne?
2012. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Esküszöm,ezt már kérdeztem magamtol.

Régen kedves volt,figyelmes,vett cuki ajándékokat.Mintha kicsereltek volna

2012. júl. 16. 14:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
birtoklási vágy+ érzelmi zsarolások... jobb ha kilépsz a kapcsolatból, mert nhány év múlva lehet te szerepelsz majd a bulvárlapok cimoldalán hogy "többször megkéselte majd a szönyegbe csavarta szerelmét, amiért az elhagyta"
2012. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tedd már fel magadban a kérdést, mi olyan pozitív dolgot szeretsz benne ami miatt neked, vele kell maradnod? Hány nap telik el vele vidámsággal, és hány napot élsz meg csalódottan? Azt én értem, hogy a srác azt mondja szeret, mert neki ez az állapot megfelel, de nekem senki ne magyarázza be, hogy te szereted ha már olyan mélyre süllyedt ez a kapcsolat, hogy mástól vársz tanácsot. Az a helyzet, hogy te beletörődtél abba, hogy van egy hisztis hülye gyerek aki azt csinál veled, amit akar és annyi bátorságod sincs, hogy legalább elmond neki, hogy nem tesz téged boldoggá. Szomorú dolgok várnak rád ha hagyod ezt, mert fogalmad sincs mit veszítesz el, ha nem lépsz ki hiszen nem adod meg magadnak az esélyt egy boldogabb párkapcsolatra és saját magadnak hazudozol, hogy szereted mikor már ez rég nem a szerelemről hanem a sajnálatról és a gyávaságról szól. Erről a féltékenységről meg már nem is pazarlom a szót, milyen jogon olvas bele más a levelembe soha senki nem nézheti meg, még a boldog házasságban élőknek is tabu. A véleményem az, hogy ha beletörődsz, hogy neked ez jó, akkor kívánok neked sok sok szenvedést mert gyáva embernek nem jár a boldogság. Tedd fel a kérdést, hogy boldog vagyok vele? Igen vagy nem?
2012. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én arra tippelek, hogy magából indul ki. Főleg, ha feltűnően bizalmaskodik a lányokkal.
2012. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!