Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék lefeküdni vele, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék lefeküdni vele, de hogyan kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már lassan háromnegyed éve járok és szeretnék lefeküdni vele csak nemtudom hogy kérdezzem meg mert lehet hogy rosszul esne neki és elutasítana vagy ő még nemszeretné nemtudom mind a ketten 14 évesek vagyunk kérlek írjatok
2007. aug. 19. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lécci várjál még egy picit, 14 évesen sexuális életet élni nagy felelőtlenség. Se másnak nem kell megfelelni, se magadnak, se a barátnődnek. ennyi idősen akár hogy érzed, nem szabad az "ösztönökre" hallgatni. Bár lehet, hogy nem mindennki osztja a véleményem, de várjatok, amikor senkinek nem lessz már kétsége azzal kapcsolatban, hogy "érett" vagy e már sexuális életet élni...
2007. aug. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
5%
Hali! ne hallgass ezekre ez mind baromság én 13 évesen veszítettem el a szüzességem 1 olyan csajjal akivel csak egy 1 éjszakás kaland volt d nem bántam +azóta is az összes adandó lehetőséget kihasználom. Azt viszont lehet hogy megbántam volna ha akármelyiket iski hagytam volna. erröl szól az élet DUGJATOK AMÍG LEHET!
2007. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
aki az előző választ irta, az egy undorito sexmániás barom... NE SÉRTS MEG EGYETLEN LÁNYT SEM, mert abból csak baj lehet, és ha terhes lessz?? NE HALLGASS AZ ELŐZŐRE, kérlek
2007. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő is akarja, szavak nélkül is jelzi neked, hogy szeretné. Ha nem, akkor kár agitálni. Legyél türelmes, még nagyon fiatalok vagytok.
2007. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
várj még pár évet és majd jön magátől
2010. aug. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!