Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar a csaj?

Figyelt kérdés

Nem vagyok tapasztalatlan, de ilyenel még nem találkoztam: Ez mi?...el voltunk egy párszor kettesben, nekem az volt a benyomásom, hogy baromi jól érzi magát...aztán eltűnik kb 1 hónapra, majd egy üzenetre, amiben azt kérdezem, h minden ok? Meg hogy nem akarjuk még egyszer a találkozgatást megpróbálni, ilyen választ ad:


Nem akarja azt a benyomást kelteni, hogy egy kapcsolatot akar...de ha ez ok, akkor találkozgassunk gyakrabban...sőt: konkrét találkozót ajánl...


Nekem két tippem van:

Vagy nem tudja mit akar...vagy jól esik neki, hogy tetszik valakinek, de nem akar kapcsolatot


Viszont én ugyan tovább ismerkednék vele, de nem érzek iránta úgy, hogy belerohannék egy kapcsolatba...viszont ennek lehetőségét nem is zárnám ki


2012. júl. 11. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A képlet egyszerű. Kapcsolatot nem akar. Ezt közölte veled. Hogy mit akar? Dugni. Semmi mást.
2012. júl. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló szépen összefoglalta.

Valószínűleg nem te vagy az egyetlen, aki hajt rá, és ha neked nem tetszik, hogy csak szexről van szó, nyugodtan mondj nemet. De akkor ezzel ennyi. Egy csaj mindig talál partnert magának, nem fog kétségbe esni.

2012. júl. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miből jön itt le hogy dugni akar??
2012. júl. 11. 09:55
 4/6 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok:

"Nem akarja azt a benyomást kelteni, hogy egy kapcsolatot akar...de ha ez ok, akkor találkozgassunk gyakrabban...sőt: konkrét találkozót ajánl... "


Ha járni akar, akkor nem ír ilyesmit. Ha meg csak barátkozni akar, akkor azt írja.

A kihagyás is ezért volt. Hogy tisztuljon a fejed, valószínűleg érzelmes voltál, ő meg nem akar fájdalmat okozni.

Kristálytiszta:dugni akar.

2012. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A csaj nem rossz, szóval ha ez így van, ebben én persze, hogy benne lennék...nincs is jobb a szexbarátságnál :)


Viszont, amit eddig észrevettem a legtöbb csaj nem tud különbséget tenni a szex és a szerelem között...egy dugás és utánna még ha nem is voltak érzelmei, utánna vannak.

2012. júl. 11. 10:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, benne van a pakliban.

Amúgy mi volt?

2015. jan. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!