Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kos férfi Ikrek nő? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kos férfi Ikrek nő? Milyen kapcsolat lehet ebből?

Figyelt kérdés
Tapasztalat?
2012. júl. 8. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, miért horoszkóppal alapozod meg a kapcsolataidat?! Nehogy már egy ilyen értelmetlen hülyeség miatt ne legyél azzal aki szeret, vagy akit te szeretsz...
2012. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Nem ettől függ. Jó lehet.
2012. júl. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát igaza van az előzőeknek, ne a horoszkópod alapján ítélkezz, de ha már ennyire érdekel.

Kos a barátom én Ikrek vagyok.

Na most, nehezen indul a párkapcsolat, szörnyen nehezen, 7 hónapot vártam és még most sem vagyunk bejelentve hivatalos párnak, szóval csak magunknak. Tehát = nehéz indulás

Maga a barátom hát érdekes egy figura..:) Szüksége van szabadságra, nem bírja ha a nyakán lógnak, akkor próbál meg kedveskedni ha ő neki úgy tartja kedve. Emellett viszont rettentő őszinte és próbál bizalmi hálót kialakítani velem már a legeleje óta. Először mindig gyengéd, majd hevessége szörnyen gyorsan fokozódik, és nem egy olyan romantikus alkat. Hamar megbánja amit tesz, legyen az jó vagy rossz, de megpróbál valahogy mindig bocsánatot kérni vagy azzal hogy elém áll és tényleg, vagy azzal, hogy inkább nem keres mert hátha jobb nekem nélküle. Ilyenkor kénytelen vagyok én hívni, vagy írni neki. Sokszor nem érti a poént, csak azt ami neki számít viccesnek.

Én: Izgő mozgó vagyok, szeretek beszélni, könnyen szót értek az emberekkel, de csak akkor hogy ha velem "egy szinten" vannak. Imádok poénkodni,még akkor is ha ő ezt nem is érti és most pont ezért vagyunk megint "rosszban". Nekem is szükségem van szabadságra, de rá is szóval sokkal többet keresem a kelleténél. A kettőnk vágya gyorsan tud fokozódni, először mindig gyengédek vagyunk a másikkal majd egyre többre vágyunk. És van hogy utána akár két hétig nincs semmi egyikőnk részéről sem, persze beszélünk meg minden, de mégsem úgy mint ahogyan kéne egy párkapcsolatban.


Hát nagyjából ennyi.. nem tudom most mennyit segítettem.


16/L

2012. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, akkor tartós, ha nem, akk nem...
2012. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!