Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vár el egy 46 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vár el egy 46 éves férfi a párkapcsolatokban amit egy 16 éves lány nem tud neki megadni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 12:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
60%

Utolsó hozzászólása bár kicsit kemény, de teljesen korrekt.

Ha viszonozza ez az ember tuti, hogy beteg.

Egy egészséges normális felnőtt férfi nem kezd egy tinivel.

A szaknyelv az ilyen alakot nem pedofilnak mondja, erre van egy meghatározás "a tinédzserekhez szexuálisan vonzódó"

Pár év múlva már el sem hiszed, hogy ilyen barom vonzódásod volt egy hozzád öreg emberhez. Ha viszont marad ez az "aberrációd" jobb lenne ha az otthonodban néznél körül mert vsz. apakomplexusod van. Valami nem volt kerek a felnevelésed körül. Ilyenkor keresned kell egy terepautát, és azzal elbeszélgetned a dolgaidról.

2012. júl. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Hat ja durva hozzaszolasom de szebben nem tudtam meg fogalmazni mivel ki akadtam... 23 F
2012. júl. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Úristen,mit akarsz egy 36 éves férfitől? Gondolom nem jönnek be a 17-22 éves srácok azért próbálod egy nálad 2-szer idősebbel.
2012. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Pl. házasságot, gyerekeket. És lesz egy kevés gond, ha ehhez szülői engedély kell, miközben az asszonynak még az érettségire is készülnie kell.
2012. júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Pontosan így van,szóval szerintem ne akarj tőle semmit .
2012. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!