Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy jobb legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

A volt páromról van szó!! Nagyon hiányzik és borzasztóan fáj,hogy már nem vagyunk egymásnak!

Lassan már 2 éve vagyunk külön! Nagyon hiányzik,de a szülők miatt hagytuk el egymást!!!( 11 hónap után kiderült ,hogy másod unoka tesók vagyunk! Onnantól kezdve rémálommá alakították a szüleink az életünket!Majd 6 hónapig harcoltunk végül szét váltak útjaink) Nem rég találkoztunk Ő keresett! Elmondhatatlan érzés volt a szívem a torkomban dobogott!! Megkérdezte Tőlem,hogy ha 20 év múlva találkozunk akkor is ezt fogja érezni (SZERET MÉG MINDIG,s neki is a szíve a torkában dobogott) ! Csak pirultunk,mosolyogtunk egymásra ! De szinte csak egymást bámultuk nem tudtunk beszélni!

Most van egy párom 3 hónapja össze költöztünk ,de nem érzem igazinak Csak Rajta jár az eszem és borzasztó nagy vágyakozást érzek utána! Persze a jelenlegi barátom megtiltotta,hogy találkozzunk és meg is mondta neki ..!!

Nagyon fáj és fáj fáj szüntelenül! Talán ő volt az igazi?? Hogyan fog ez elmúlni hiányzik ... :(


Egy szomorú 25 éves lány :(


Kérlek Segíts!!!!



2012. júl. 5. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
na figyelj, még ha nagyon távoli rokon, akkor is rokon, amúgy vérszerinti?
2012. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem! Bonyolult a családfa ... A szülők sem tudták normálisan elmondani ....
2012. júl. 5. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor elvileg nincs olyan komoly akadálya, nekem is volt ilyen ügyem csak férfi vagyok
2012. júl. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elakartunk menni genetikushoz is ! De ez sem lett volna jó a szülőknek :(
2012. júl. 5. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:
nem vagy már gyerek, ha ő az igazi és te 25 éves vagy akkor a sarkadra kellene állnod, meg mi az hogy másik fiúd van akit nem is szeretsz??
2012. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szeretem,de talán úgy mint egy nagyon jó barátomat,aki midig mellettem van és megbeszélhetek vele mindent!

Próbáltam a sarkamra állni,nem ment ! És talán a srác a gyenge lánc szem,de ő is szenved ! Csak nem értem akkor miért nem harcolunk együtt értünk! Lassan 2 év telt el,de sokkal jobban szeretjük egymást a múltkori találkozásból szürtem le! Ezért akarom,hogy elmúljon nem akarok már tovább szenvedni :(

2012. júl. 5. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!