Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az hogy kötetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogy kötetlen baráti-szeretői kapcsolat, pontosan mi fér bele egy ilyen "kapcsolatba"?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok szex kérdések és mélyebb érzelmek nélkül. A dugás is egy lesz a napi tevékenységek közül, reggel reggeli, meló, du. szex, este film. Ennyi. Te tudod.
2012. júl. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen kapcsolatom és nagyonis működött! Barátok voltunk, (nem igaz barátok, csak amolyan munkahelyen megismerkedett barátok) és lassan mindkettőnknek derengett, hogy jó lenne hancúrozni egymással. Elég sokáig tartott.

Nem voltak kötelezettségek, nem volt balhé, sem számonkérés... Kényelmes és élvezhető. Amikor egyikünket elkapta a gépszíj, találkoztunk, jól éreztük magunkat és mindenki ment a saját dolgára.

Ő szexelt más nőkkel, de nekem nem volt akkor kapcsolatom senkivel.

2012. júl. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehet tudni miért nem akart komoly kapcsolatot? Csak azért nem, hogy másokkal is lefeküdhessen?
2012. júl. 3. 17:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi egyáltalán nem akartunk egymástól komoly kapcsolatot. Mert akkor ez esett jól. És nem is beszéltünk róla, hogy lehet-e ettől több közöttünk. Szerintem ez a lehetőség fel sem merült egyikőnkben sem.

Aztán képbe került egy férfi, aki iránt komolyan elkezdtem érdeklődni és véget vetettem a testi kapcsolatnak. Nálam a kettő együtt nem működik...

2012. júl. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szó szerint csak szex és más semmi. Lehet azért, mert a pasi nem akar komoly kapcsolatot, nem akarja lekötni magát és több lánnyal akar találkozgatni, de ugyebár a pangós időszakra is kell vésztartalék. Ugyanez igaz a nő részéről is. Az is lehet, hogy a két fél rá van egymásra indulva, de kapcsolatban nem tudnának meglenni egymással. Egyébként, ha két értelmes ember csinálja ezt és nem ész nélkül akkor ebből születhet a "legjobb" férfi-nő barátság.
2012. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy mi fér bele egy ilyen kapcsolatba, azt a két félnek kell letisztázni és tartani magukat a szabályokhoz, de igazából bármi, kivéve a birtoklási vágy. A féltékenységnek egy ilyen kapcsolatban abszolút nincs helye.
2012. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 3. 19:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindig is ilyen kapcsolatra vágytam de eddig még nem jött össze:) 22/F
2012. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szex, beszélgetés :) ami nem fér bele az a féltékenység és a kisajátítás
2012. okt. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!