Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első csók kb mikor engedély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első csók kb mikor engedélyezett egy kapcsolatba? Mennyi idő után ha együttvagytok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 13:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
mármint az engedélyezettet nem ugy értem hanem hogy ne nézzenek libának ha már az első randin ezt csinálod (amit én nem tennék soha amúgy) :D
2012. júl. 1. 13:38
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Legalább 5 év.
2012. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha az első ranidin van csók az nem gáz csak több ne legyen az elsőn de ez jön magától mikor ugy érzitek megfelelő a pillanat és kész nem kell időhöz kötni a csókot nem !:)
2012. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ja most nem magamból indulok ki :D csak érdekel hogy másik mit gondolnak erről
2012. júl. 1. 13:40
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mindenki maga tudja, maga érzi. Szerintem sem gáz, ha az első randin elcsattan a csók. Persze kortól is függ, egy 30 évesnél elfogadottabb a csók az első randin is, de 14 évesnél nem biztos. Mindenki maga tudja mikor készült fel rá, de 5 évet azért ne kelljen várni...
2012. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A csók és más semmi mehet első randin.
2012. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem hülye kérdés,én onnantól számolom a kapcsolatot,amikor volt csók. Vagyis ,ha megbeszéljük,hogy hogyan tovább. De mindenképp csókkal keződik..

18F

2012. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Partnerfüggő. Pl nekem volt olyan, hogy első randi végén én kezdeményeztem a csókot, aztán nem lett folytatás és visszahallottam ismerősöktől h milyen rámenős voltam h lekaptam és úristen h megdöbbent. Köpni nyelni nem tudtam hirtelen. Akkor jöttem rá, hogy jobb is h nem lett köztünk több. Normális pasi, sztem ilyet nem tesz közzé csak úgy. Aztán találkoztam a mostani párommal, vele első randin nem volt semmi, másodikon csók, szex, minden. Azóta is együtt vagyunk, már 6 éve. Ő nem volt megbotránykozva semmin. Akartuk mindketten és megtettük. Szóval partnerfüggő, neked kell érezni, hogy ő mennyire nyitott a dologra, illetve hogy te mit szeretnél. Nincs standard szabály.
2012. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2012. júl. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6%
15:30-kor. hétköznap.
2012. júl. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!