Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van konkrét dolog, amit kerestek a szerelmetekben, vagy ami jön, azt szeretitek meg? Ha igen, mi az?

Figyelt kérdés
Kort, nemet írjatok, légyszi. Köszi!

2012. júl. 1. 01:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

ami jön.

az ember van, hogy nem válogathat.

55/F

2012. júl. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ami jön abban látjukmeg azt ami megtetszik. nem pedig séma szerint válogatunk. de én azt keresem aki kedves, vicces és jólelkű de lehet külsőre gondoltál ?! :S

19/l

2012. júl. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

igen van.

tudjon sütni-főzni,ne legyen dagi,legyen valami melója és szeresse a sportot.

kor/nem

2012. júl. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akaraterő, tisztelet 27/L
2012. júl. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Legyen FÉRFI, annak minden velejárójával együtt.

24/N

2012. júl. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
egyébként kiér a kábel a konyhába vagy wifiztek?
2012. júl. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
wifizünk.
2012. júl. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem az nagyon vonzó egy férfiban, ha aranyos, kedves, meg tud nevettetni és törődik velem. De az olyanok is bejönnek, akik kifejezetten okosak, de nem lenézőek, már csak azért is, mert nő létemre és is okos vagyok.

18/L

2012. júl. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ami jön. Sose gondoltam bele,hogy milyen tulajdonsággal kell rendelkeznie. Ha van valami ami megfog benne,akkor már semmi nem érdekel,ami persze nem mindig jó.

22/l

2016. febr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 90-ben született F.. ***** válasza:

Jó ember legyen és legyen elég értelmes normális beszélgetések lebonyolításához.


Az elsőre azért van szükség, mert én rossz ember vagyok és egy jó nő képes visszafogni a rossz énemet. Pl amikor párkapcsolatban vagyok, akkor nem vagyok annyira bunkó a többi emberrel, mint amikor nem. Talán még pénzt is adnék a koldulóknak, nem pedig elküldöm munkát keresni.


Az intellektus pedig azért fontos, mert hiába akarok én vele komoly témákról beszélgetni, ha csak az általános sületlenségek szintjén tud gondolkozni.


Az összes többi tulajdonsága ahogy esik. Ez a kettő fontos számomra.

2016. ápr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!