Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » DUCI, TELT LÁNYOK! Van köztete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DUCI, TELT LÁNYOK! Van köztetek olyan, aki kimondottan az alakja miatt nem talál magának párt?

Figyelt kérdés
Életkort és ha lehet, súlyt is írjatok!

2012. jún. 28. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
23év, 65kg.
2012. jún. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Bár srác vagyok, és mint ilyen nem kimondottan válasz, de szerintem külön kell választani a teltséget a molettségtől.


Egy duci lány lehet formás és vonzó, mert bár az átlagnál nagyobb testtömeggel bír, az arányosan oszlik el rajta. Ha nagyon szubjektív megfogalmazásban akarnám írni, esztétikusan. Nem csak a melleket vagy a feneket kell ilyeneken érteni, az egész test.


Ők a duci, telt lányok, és rajtuk nincs felesleg.


Az már egészen más, ha valaki molett, aránytalan eloszlással, amikor a csuklói körül is párnák vannak, a nyaka tokás és úgy általában a bőre sem egészséges látványt nyújt.


Mindez viszont csak külső, ráadásul a molett nőknél sem mindenki a mértéktelen evés miatt hízik el, lehet egészségügyi oka is, amit normális értékrendű ember soha semmilyen szín alatt nem bírál vagy néz le.


Amúgy is az egész csak külső, a vékonyabb nők/lányok sem azért sikeresebbek párkapcsolat terén, mert minden férfi a vékony alkatot szeretné, hanem az ÖNBIZALOM miatt.


Egyébként ilyen kérdésnél mindig felbukkannak azok, akik csak úgy képesek lelket önteni az önmagát teltebbnek érző lányokba, hogy egyből anorexiával, zörgő csontokkal jönnek... ez sem korrekt hozzáállás, mert ha egyik szélsőség felé képes az ember korrekt lenni, akkor a másik irányban is elvárt lenne a jó ízlés és az emberek iránti szolidaritás képessége.


Elnézést a válaszom offtopic jellege miatt.

2012. jún. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Már maga az állítás nem igaz...


Ha valaki nem talál párt, max önbizalomhiány miatt ráfogja, hogy emiatt...


39 éves vagyok, 174 magas, közel 100 kiló... oka van, ebbe nem merülnék bele...


És bár amikor a páromat megismertem, közel se voltam ennyi, de ettől függetlenül ugyanúgy szeret.


Sok duci lányt ismerek, aki így is talált magának párt.

2012. jún. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek az önbizalom megléte/hiánya ok-okozati összefüggéssel. Azt gondolom ez az oka főleg. Sosem voltam nádszál, nem is emlékszem, hogy igazából lett volna valaha olyan önbizalmam (és mellé alakom), amilyet szerettem volna... Én az arányos kategória vagyok, jelen pillanatban a 175 centiméteremhez vagyok 76 kg, ami épp egy vizsgaidőszakos és kicsit lustult folyamatot zár le plusz öt kg-val, de ez ilyenkor 2-3 hét és lemegy.

Voltam ám 86 kg is még két éve, sehogy nem akart mozdulni, aztán amikor megnyugodtam, elfogadtam, hogy ez van, szépen elindult... Egy éve 70-72 kg között mocorgok, BOLDOG vagyok, mert ELFOGADTAM MAGAM. Tovább megyek! Menyasszony lettem, van, aki gyönyörűnek lát, és dagadó mellel nyugtázza, hogy az ő párja hány férfinek tetszik! :)) Mert minden agyban dől el. Szerintem.

Tehát csak a súlyfeleslegnek nem tudható be a sikertelen párkapcsolat. A súlyt megválaszoltam fentebb, és mellé 23 éves vagyok egyébként.


Kedves Ketteske!

A kezeit csókoltatom a kedves szüleidnek, hogy ilyen jó lelkű, két lábbal a földön járó, értelmes embert sikerült összehozniuk! Gratulálok hozzád! :)

2012. jún. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Te is dugnád a ducikat? Én is.
2012. jún. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát,én duci vagyok,és sosem találok párt,szerintem emiatt.Viszont ismerek olyan duci lányt,akinek 15-16 éves kora óta folyton van párja,már elmúlt 21.

De persze van olyan vékony bnőm is,akinek sosincs pasija.Hát nem is tudom,mindenesetre én erre fogom,szerintem a kövérség az oka:)

2012. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!