Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti tudtok olyan kapcsolatról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudtok olyan kapcsolatról, ahol a lány szedte fel a srácot, ő volt az "udvarló" és a fiú csak úgy "hagyta magát", mert örült, hogy lesz barátnője?

Figyelt kérdés
Nem ciki egy srácnak, ha őt szedik fel?

2012. jún. 28. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ebben semmi ciki.

Nem hiszem, hogy törvényszerűnek kell lennie annak hogy a fiú kezdeményezzen. (persze ez beállítottság kérdése)


Több olyan esetet láttam, hogy a fiú kinézte magának a "csaj", de nem volt olyan tökös, hogy meg is szólítsa.

Ekkor bizony a lánynak kell a tudtára adni, hogy partiképes a társasága.

Tehát ebben az esetben a lány kezdeményez!


Én szeretem megszólítani a lányt ha felkelti az érdeklődésem.

Bár azt tapasztalom, hogy a többségük elutasítóan reagál egy váratlan helyzetben.

27/f

2012. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én a legutóbbi komolyabb kapcsolatomat pont ennek köszönhettem, hogy a lány kezdeményezett.


Ez már régimódi dolog, hogy a fiúnak kell kezdeményezni, különben is jobb, ha a lány is közeledik, mert ha csak a másik félre vár, annak lehet az a következménye, hogy a fiú mást választ és az kellemetlenebb lesz, mint ha legalább megpróbálja.

2012. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Legutolsó 24/F voltam
2012. jún. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De ha egy srác arra sem képes, hogy kezdeményezzen olyan lánynál, aki komolyan tetszik neki, akkor mitől férfi ő?
2012. jún. 28. 16:40
 5/13 anonim ***** válasza:

Most kicsit én is ilyen helyzetbe vagyok, de nem teljesen.

És örülök hogy végre lesz egy szép bnőm, ennyi.

kezdeményezni szoktam de eddig csak kudarc volt szal, most rohadtul happy vagyok :P

f18

2012. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Na igen, ez egy olyan dolog, hogy nekem az önbecsülésemet sújtaná, ha a lány szedne fel engem, ugyanakkor a lányok tényleg visszautasítóak a legtöbb esetben, egyáltalán nem nyitottak. Én már úgy is jártam, hogy egy lány visszautasított, majd 2 hónap múlva fogott magának egy fiút. Én teljesen megértem, ha egy fiú örül annak, ha a lány kezdeményez, mert bizony fordított esetben rengeteg elutasítást kell elszenvedni. De én kimondottan nem örülnék neki.

23/F

2012. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem van egy elég holdonjáró ismerősöm, csak úgy falja a nőket, azok odamennek hozzá és felszedik. :D
2012. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Pretty_Fighter ***** válasza:
Ha ciki lenne neki,vagy nem szeretné,akkor nem hagyná magát.:)(hanem kezdeményezne és/vagy átvenné az irányítást)
2012. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tudok ilyen kapcsolatról. Nem, nem ciki. Velem is így történt és már 4. éve szeretem a barátnőm
2012. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
4%

szerintem nem mindenképp jó, főleg ha "nincs ló, jó a szamár is" alapon történik.. ugyanis volt egy fiú, aki tőlem akart vmit, de én akkor pont olyan időszakomat éltem, hogy magasról tettem rá és le is koptattam nem éppen kedvesen.. pedig nem nyomult meg semmi.. mindenesetre pár hónap múlva jöttem rá, hogy ja bocsi megbántam, de akkor már késő volt, mert összeállt egy lánnyal, viszont az a lány tepert nála rendesen, és a felét nem kapja meg tőle, mint amit tőlem kaphatott volna, ha nem áll össze a csajjal csak azért, mert már nem akarta visszautasítani meg jól jött a barátnő+a büszkesége sem engedte, hogy akkor vissza hozzám.. de hát az ő dolga, éljen boldogtalanul, egy hazugságra épülő kapcsolatban

tehát mindezeket összevetve szerintem az az igaz szerelem, amikor egy fiú hódít meg egy lányt.. attól még mert ilyen világban élünk, nehogy már a lánynak kelljen kezdeményeznie, a fiú meg csak várja, hogy repüljöna sült galamb a szájába. NEM. legyen férfi!

2013. márc. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!