Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szakitsak?

Figyelt kérdés
2 hónapja van barátom , és egy nagyon nagyot csalódtam benne :(A volt baratnőjével sms-ezik , a vasárnap volt egy kis vitánk miatta , és azt mondta h nem tartják már a kapcsolatot.Viszont elolvastam az sms-eit amiota elkezdtünk járni azóta sms-znek , hivják egymást és talakoznak is , a csaj azt is irta neki h szereti.Nekem ő mindent letagadott , hazudott. szerintetek hogyan tovabb?
2012. jún. 28. 00:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nem azért jöttem vele össze , mert az idősekre bukom , de nekem nem számit a kor , nagyon rendes fiunak tünt , nem gondoltam volna , hogy ezt fogja csinálni...
2012. jún. 28. 00:10
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát pedig ilyen, szerintem idősebb nőre lenne szüksége.
2012. jún. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 poiu ***** válasza:
Szakíts.
2012. jún. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem dobj egy üzit. 19/F

Amúgy meghát többe ne gyere össze 30évesekkel mert hát tudod Ők is jobban szeretik a friss husit :D. Hagyd a pcsába keress magadhoz illőt :).

2012. jún. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat , sokat segitettetek :)
2012. jún. 29. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!