Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon jól tettem, hogy véget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jól tettem, hogy véget szakítottam a sok beszélgetésnek?

Figyelt kérdés
A volt bnőmmel nagyon jól megértettük egymást, bármit elmondhattunk egymásnak, naponta kb 3 órákat beszélgettünk. Szóba jött az újrakezdés de úgy döntöttünk, hogy nincs értelme mert egy hónap múlva megyek el 100km-re egyetemre, s csak minden hónapban egyszer ha haza tudnák jönni. Mondtam, hogy mennyiire szeretem, de jobb lesz ha nem beszélgetünk ennyit, mert így nem tudok továbblépni, így csak Ő jár a fejemben, s második nem akarok lenni. Szóval más lány így se úgy se nem érdekel de érzem h nem tudom elfelejteni soha ha állandóan beszélgetek vele. Pedig Ő legalább barátságot akar, de vhogy nekem nem elég.
2009. júl. 8. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha így gondolod akkor igen. Néha azért beszélj vele.
2009. júl. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hasonló szituban voltam sztem jól teszed ha nem beszlsz vele annyit mert úgy tényleg nem tudsz tovább lépni ahogyan én sem tudtam addig még írkált az exbnőm.
2009. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szegény sírt is...úgy sajnáltam. De mindketten tudjuk, hogy egyszer vége kell legyen, s minél később annál rosszabb.
2009. júl. 8. 10:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem itt inkább az a kérdés, hogy te szereted-e őt. Mert ha igen, akkor van egy latin idézet, mely szerint a Szerelem mindent legyőz. Én a 300 km-re lévő barátnőmmel vagyok együtt immáron két éve, és ok, aláírom, hogy nem lehet egy olyan értékű kapcsolat, mintha bármikor felugránék hozzájuk "5 perc múlva ott leszek dumával", de nagyon szeretjük egymást, és mindenben egymás mellett állunk, tehát a távolság nem lehet akadály. Ha valami Michigani egyetemre mennél, akkor ok, legyen. De így... 100 km ma már semmi, és igazából ő is mehetne, a kérdés csak az, hogy mennyire akarjátok ezt az egészet. Nincs olyan, hogy szeretlek, de csak a "kettes zónában" :-D Szerintem ez csak egy fedőmagyarázat egy olyan érzésre, hogy új életet akarsz, új emberekkel, új nőkkel, új kapcsolatokkal, csak éppen ezt a dolgot még magadnak sem mered bevallani.
2009. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

szeretem, de amíg jártunk, itt volt a közelemben s úgy is haltam meg olyan féltékeny voltam. Hatással lenne a tanulmányi eredményeimre is, meg a kapcsolatnak sem tesz jót az örökös féltékenység. Próbáltam változni, de nem tudok, elég népszerű, szokott fiúk társsaságában is lenni. Azt nem akarom, hogy megmondjam, h kivel találkozhat s kivel nem. Meg azt se h beszámoljon minden lépéséről.

Szerintem jobb ha megpróbálom elfelejteni. Ő volt az első komolyabb kapcsolatom.

2009. júl. 8. 12:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, h te szerelmes vagy-e vagy sem. És ,h a féltékenykedésed a szerelemtől vagy a birtoklási vágytól van e. 100km semmi. Én 250km-re laktam a bnőmtől. 1,5 évig ment úgy, hogy havonta 1X , 2X találkoztunk. Én is féltékenykedtem, meg ő is. Ez természetes. Nekem is ő az első komoly kapcsolatom és egyben utolsó is. :) Azóta a feleségem. Ha úgy érzed szeretnéd folytatni a kapcsolatot és van értelme akkor folytasd. De csak azért mert 100km re mész és ritkán fogtok találkozni az nem lenne nekem elég indok a szakításra. Döntsd el, h ér e a kapcsolat annyit, h folytassátok. Ha sokat ér és esetleg mindketten úgy gondoljátok akkor hajrá. De általában az ilyen nehézségeknél derül ki, hogy mennyire szereti az ember a másikat. És , ha a barátnőd igazán szeret akkor fiú társaság ide vagy oda, nem fog megcsalni! Remélem segíthettem. Sok szerencsét!
2009. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!