Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek örülne nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek örülne nekem a barátom? Lent

Figyelt kérdés

Nem tudom az ilyen témájú kérdéseket ebbe a kategóriába kell e irni, ha véletlen nem nézzétek el nekem :)

Szóval, a barátommal fél éve járunk,és most Magyarországon focizik. (külföldön élünk mindketten) A hétvégén Budapesten lesz egy meccse, és lehetőségem nyilt elmenni, megnézni. A szüleim beleegyeztek,hogy elmehetek, de viszont a barátomnak nem szeretnék szólni, és a csapat társainak sem, meglepetést szeretnék. Csak félek a reakciótól, hogy mit fog szólni, ha egyszer csak ott termek? Örülni fog nekem,ledöbbenni vagy mi? Szerintetek ez egy jó ötlet? Nem szeretnék hiába utazni több órát. Mióta magyarban van, sokszor mondja,hogy hiányzom neki. Vélemény?



2012. jún. 27. 13:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, hajrá! :)
2012. jún. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Indulás. :)
2012. jún. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Igaz hogy én lány vagyok :P De szerintem irtó aranyos ötlet :) Örülni fog neked biztos...minden szerelmes férfi örül a párjának bármilyen helyzetben..
2012. jún. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
mérges biztos nem lenne :)
2012. jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti örülni fog, ha szeret Téged :)

Én biztosan örülnék.

2012. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kicsit félek,hogy hogyan fog reagálni. Nem akarom,hogy úgy jöjjön ki,hogy mindenhova utána megyek :D De akkor szerintem a hétvégén indulok :)
2012. jún. 27. 14:00
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez tuti ötlet, biztos tetszeni fog neki :)
2012. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja és persze a további véleményeket, ötleteket is várom! :)
2012. jún. 27. 14:04
 9/14 anonim válasza:

Ha már említette, hogy kényelmetlen, hogy mindenhol ott vagy, akkor vigyáznék a helyedben. Ha nem volt ilyen, akkor hajrá, szerintem nagyon aranyos ötlet! ;-) Amennyiben bizonytalan vagy, tréfásan említsd meg, hogy milyen buli lenne, ha egyszer csak megjelennél. A reakciójából pedig leszűrheted, valóban jó ötlet-e.


Sok sikert, sok boldogságot!

2012. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem, még sohasem mondta,hogy ne legyek ott valahol. Utalásokat nem merek tenni, szerintem abból egyből levágná,hogy mi a helyzet. De köszönöm szépen, mindenféleképp meg fogom irni,hogy hogy sült el!
2012. jún. 27. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!