Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik dalt válasszam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik dalt válasszam egy éves évfordulónkra készített videó zenéjének?

Figyelt kérdés

Szeretnék barátomnak készíeni egy videó (közös képek, emlékek, dátumok). Szerintetek melyik lassabb dalt válasszam? romantikusabb alkat. vannak közös számaink, de azok nem lassúak, hanem pörgős.

Tippek? Videóhoz is várom a tippeket!


2009. júl. 6. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia

Én is jártas vagyok videószerkesztésben, és csak képekből nem lehet hosszú videókat kreálni, ha csak nem...


[link]


Ez az én videóm, és mi vagyunk rajta. Barátnőmnek nagyon bejött :)

2009. júl. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sok közös kép van, hozzá jönnének egyéb kedvenc képek, dátumok, sztorik, idézetek, kiadná az időt!
2009. júl. 6. 10:29
 3/7 A kérdező kommentje:
vagy megvágom a dalt...
2009. júl. 6. 10:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Megint én:

Ha sok kép van, az már tizenvalahány után fárasztó, mert monoton lesz... az idézeteket két módon rakhatod hozzá... vagy paintben odaírod és egy képet mellészúrsz és választasz egy háttérszint, vagy mozgatod/eltünteted a kiírt idézeteidet, ami jobb ötlet, de ezt a movie makerben kell, title on the selected clip vagy before... :)


Zenét meg nem muszáj együttesektől szedni, vannak soundtrackok is.... a soundtrackok azok, amik egy PC játékban vagy egy filmben szól... pl. Titanic filmzene, vagy Prince Of Persia Sands Of Time Soundtracks.

2009. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Megoldom a videot, nem egymásután pakolt képek lesznek, kreatív vagyok! Lehet, hogy videó részletet is vágok be! Közben sztorik, hozzá való képek, másfél-2 perces lesz.

dallal vagyok bajban :(

2009. júl. 6. 10:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Ronan Keating: If tommorrow never comes http://www.youtube.com/watch?v=ksxxVYHBkqI

Paolo Nutini: Last Request http://www.youtube.com/watch?v=fZpDn4N_bik


Ezek hogy tetszenek?


17/f

2009. júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Guns 'n' Roses: Don't cry v. November rain

Aerosmith: Crazy

2009. júl. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!