Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiányzik még mindig és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik még mindig és gondolok még rá, mikor sok férfi közül tudnék válogatni ha szeretnék?

Figyelt kérdés
3,5 hónapja szakítottunk a barátommal. sok férfi megbámul vagy szólít le, de engem mégsem érdekel mert mindig azon agyalok bárcsak vele futnék össze a városban. miért lehet ez? azt hittem más majd eltereli a figyelmem, de nem úgy tűnt. hasonló tapasztalat? volt esetleg hogy ennyi idő után összejöttetek újra?
2012. jún. 19. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
mennyit voltatok együtt?
2012. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű: friss élmény még a szakítás, és biztos nem volt kellemes. De túl leszel rajta. Nekem, mikor a legutóbbi kapcsolatom véget ért, kellett jó 9 hónap, amíg egyáltalán újra végig tudtam járni azokat a helyeket, ahol voltunk együtt, anélkül, hogy ,,ne láttam volna magunkat" (remélem nem írtam túl hülyén :D )
2012. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 év 8 hó
2012. jún. 19. 18:39
 4/5 A kérdező kommentje:
3,5 hónap pedig már elég sok idő... szerintem
2012. jún. 19. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Te előrébb vagy,mert én szinte a lakásból nem akarok kimenni,mert a ház körül is minden rá emlékeztet,meg az összes út,parkoló,bolt,meg amit el tudsz képzelni.Egy pulcsija maradt itt,ahhoz is csak a napokban bírtam hozzányúlni,hogy kidobjam.Állandóan aludnék,addig se gondolkodok,a telefonom nincs bekapcsolva,mert állandóan azt figyelném.És ami a legrosszabb,hogy nem tudok sírni,nem toporzékolok,hanem rám szállt valami szürke felhő,amitől teljesen közömbös lettem,mint valami zombi.Úgyhogy durván nyomom,és nem most volt a szakítás...:(
2012. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!