Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól sejtem hogy most csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem hogy most csak egyedül akar lenni kicsit? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Párom most költözött el otthonról a bátyjához,otthon mindig mindenért rászólt a nagymamája folyton nyaggatta valamivel.

Mi négy és fél éve vagyunk együtt,nagyon szuper a kapcsolatunk minden stimmel köztünk.

De most hogy kiköltözött egyszer csak hirtelen eltávolodott tőlem,szinte közömbössé vált.

Mintha teljesen kicserélték volna pár nap alatt.

Alig beszél velem,ha beszél is félszavas válaszokat ad.

Nő nincs a dologban ez 100%-ig biztos,erről nem is vitatkozom.

Nekem az a véleményem hogy ki akarja élvezni ezt a hirtelen jött szabadságot,csak magával akar foglalkozni,aztán meg majd újra olyan lesz mint régen.Csak most nem tud úgy foglalkozni velem ahogy kellene,mert túlságosan magával van elfoglalva.

Más volt már így a párjával?



2012. jún. 19. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi idösek vagytok?

Szerintem ezzel az elköltözessel most lett hivatalosan is felnött, a maga ura.

Olyan nem lesz, mint regen volt, vagy felnö es jobb lesz, vagy felemeszti az önallo elet. Jo hogy ilyen megertö vagy. Nem irtad le valami reszletesen a dolgot.

Sok szerencset nektek!

2012. jún. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Komolyan.
2012. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
21 évesek vagyunk mindketten,ha kérdezem tőle hogy miért ilyen közömbös annyit felel hogy jól érzi most magát,lazul,zenét hallgat,kosarazik (épp egy hetes szabadságát tölti sajnos nélkülem),persze én meg kiborulok mert találkozni sem akar mondván pihenni akar,majd jövő héten találkozunk.
2012. jún. 19. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!