Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem ha szeretőm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ha szeretőm nem hív még telefonon sem hétvégente, mikor a párom is itthon van?

Figyelt kérdés
De ezért a szeretőért el fogom hagyni a jelenlegi párom napok , hetek múlva, csak épp holnap kéne találkoznom a másikkal és pont semmi jelet nem ad magáról. Tudom ocsmány dolog tőlem , de a kérdésemre válaszoljatok és ne a szitumért.Jahh és hozzáteszem ez egy internetes ismerkedés.

2012. jún. 17. 07:08
1 2
 1/13 lila nyuszi ***** válasza:

Szeretőd minek keresne ha tudja, hogy a pároddal vagy? :D

Mintha kicsit szerepet cseréltek volna nálad a fogalmak...

2012. jún. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én ezzel a szeretővel én elakarok innét szökni, csak most áll a dolog.
2012. jún. 17. 07:48
 3/13 anonim ***** válasza:

Mert ő is házasságban él, csak hülyített téged, hogy elszöktök együtt. Egyébként hétvégente otthon lapít, és örül annak, hogy te sem hívod, így nem kell neki magyarázkodni, hogy ki is vagy.

Esze ágában sincs elszökni veled, jól el van ő otthon a családjával!

????

2012. jún. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nincsen családja anyjával él....
2012. jún. 17. 08:08
 5/13 anonim ***** válasza:
Elfelejtette a telefonszámod.
2012. jún. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan hogy több napig nem keresett,dolga volt,nem akarta hogy lebukjunk stb... Hivd fel te!Most én is a telefonomon ülök hogy hivjon ,ha nem hiv 9:30 ig én fogom!Hivd te!Nincs ebben semmi!
2012. jún. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Végülis ha felhívod, akkor legalább esetleg tisztul a kép, hogy az anyukája az valóban az ő édesanyja-e, vagy a gyermekeinek az anyukája?
2012. jún. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyébként nem értem, miért kellene szökni.

Ha ő egyedül él, te is szakítol a pároddal, akkor miért kell szökni, miért kell titkolózni?

2012. jún. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mert a párom nem akar kiszálni a kapcsolatból, és addig nem tudok ujjba vágni mig itt van.
2012. jún. 17. 11:46
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor csak jól gondoltam, hogy hétvégére van neki valakije. Azt neked csak mondja, hogy az anyukájával él. Te ennyire naív vagy?
2012. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!