Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy teljesen elszigetelem magam a családtagjaimtól, barátoktól és csak a barátnőm érdekel? (Tisztában vagyok vele hogy szerelmes vagyok. )

Figyelt kérdés
Mindig csak vele lennék, úgy érzem hogy a többiek valami alacsonyabb szinten vannak, már nem tudok velük beszélgetni egy jól mint azelőtt hogy kapcsolatba léptem. Szüleimmel, nővéremmel 1-2 szót beszélek naponta.
2012. jún. 13. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Tanuld meg, hogy egyetlen nő van az életedben. Az édesanyád... Ne hanyagold őket, mert a kapcsolat nem fog örökké tartani, még ha most úgy is érzed. És akkor rossz lesz, hogy nem lesz senki sem melletted, mert elűztél mindenkit.
2012. jún. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem is ilyesmi van. Nálam az ok talán az, hogy a párom nagyon hasonlít rám, remek beszélgetőpartner, órákon át tudunk beszélgetni, vitázni, érvelgetni szinte bármiről. Másokkal meg ez nincs meg. De hogy pontosan miért van ez, azt nem tudom.
2012. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De azt nem szeretem a családomban hogy mióta barátnőm van csak róla kérdezgetnek, mintha más kib*szott témát nem tudnának felhozni. Barátok közül van 1-2 akikkel tudok beszélgetni többiek inkább haverok.
2012. jún. 13. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet h azert kerdezgetnek "allandoan", mert keveset kommunikalsz veluk. Ha tobb idot toltenel a barataiddal, rokonaiddal, akkor masra is jutna ido, es mas is elokerulne. Sokszor kell egy kis ido, meg 2 ember belemelegszik a beszelgetesbe, ha hosszabb ideje nem lattak egymast, vagy mar teljesen kulon eletet elnek. Amit leirsz, sokaknal elofordulo jelenseg, de nem tul jo. Az ok h a parod a legfontosabb, de nem szabadna h mindenkit hanyagolj emiatt.Ha egyutt is maradtok, sok keseruseget okozhat meg ez neked (es a tobbieknek is).
2012. jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi 8 éve vagyunk együtt. (a második vagyok)
2012. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nálunk még igazán frissek az érzelmek, alig néhány napja jöttünk össze :)
2012. jún. 13. 20:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Én anyával mindig megbeszéltem mi a helyzet a barátnőmmel. Nem kell cikinek érezni... ha megosztod vele a dolgokat, akkor abbahaggya a kérdezősködést
2012. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!