Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valami miatt nem müködik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valami miatt nem müködik a szex (tényleges közösülés) akkor előfordulhat hogy egy idő után már nem is annyira kívánjuk egymást?

Figyelt kérdés

többszor próbáltuk mindketten szüzek vagyunk, de többször felsültünk már. (ráparáztunk, megbeszéltük előre h na most...-nagy hiba volt)

mindketten akartuk/akarjuk 19F és 19L


2009. júl. 4. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
talán keressetek egy nyugodt helyet ahol senki sem zavar és adjatok egymásnak időt arra, hogy teljesen nyugodt körülmények között élvezhessétek egymás társaságát.a közösülést akkor kezdjétek meg , ha már a barátnőd készen áll rá. a fiúnak pedig segítsen a lány a péniszét behelyezni azért, mert ez is szükséges sokaknál.ha így tesztek, biztos a siker.:)
2009. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
de hogy nem sikerül? mi nem sikerülhet ebben? összezárja a lábát, vagy hogyvanez? bocs, de nemtudom elképzelni h mi történik nálatok, főleg h többször......????
2009. júl. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát ismerős helyzet. Velünk is volt ilyen a barátommal. Keressetek egy olyan helyett ahol senki nem zavarhat titeket, kényeztessétek egymást, pettingeljetek, csináljatok olyan dolgokat amik fokozzák a vágyaitokat egymás iránt. És így lesz tökéletes az első együtt lét. Sok szerencsét:)
2009. júl. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

hát egyszerüen azért, mert 'ráapáztunk' meg nem volt sok idönk egymásra mert érettségiztünk stbstb...

tehát akkor utazzunk el pl?

2009. júl. 4. 11:31
 5/13 anonim ***** válasza:

Ismerős... Nekünk a barátommal legalább fél év kellett, mire összejött végre a szex. (Nem azért, mert béna volt, csak annyira szűk voltam, hogy az istennek se ment be, pedig mindig nagyon nedves voltam, rengeteget kellett tágítgatni, stb...:/) Jó, persze a fél év alatt nem azt kell érteni, hogy fél évig mindennap próbálkoztunk, de mondjuk havonta néhány alkalommal, amikor lehetőségünk volt rá. Egy idő után azért már nálunk is okozott egy kis feszültséget az eredménytelenség, de nem adtuk fel. Sok idő kell, türelem, nyugodt hely, stb... Szóval mi is megszenvedtünk vele, de megérte, ne adjátok fel, előbb-utóbb úgyis összejön!

19/L

2009. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

jó hallani hogy nem vagyok egyedül:)

nemsokára elutazunk... azt majd lesz vmi:)


nálunk is hasonló a helyzet.. nagoyn szük..

2009. júl. 4. 11:55
 7/13 anonim ***** válasza:

a szükséget lehet "orvosolni" elsősorban sok pettinggel, és ez függ attólis, h mennyire parázik a lány. ha eléggé rávan parázva, nemtud ellazulni, és így nemis nagyon fog kitágulni.

az elutazás az jóötlet, ott csak 2en lesztek, nincs se érettségi, se semmi zavaró tényező, ott biztosan sikerülni fog. sok sikert

2009. júl. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget... majd vhogy megoldjuk. cska ugy érzem kezdünk rámenni.... már a pettinghez se sok kedvünk van egyelöre...
2009. júl. 4. 12:59
 9/13 anonim ***** válasza:

11.52-es vagyok (aki szintén nagyon szűk volt)

Mindenképpen legyen hosszú előjáték, aztán próbáld meg ujjal tágítgatni a barátnődet (elször 1, aztán 2, aztán esetleg 3 ujjal is, ha az megy)

Mondjuk én otthon is sokat gyakorolgattam magamnak a tágítgatást (egy nagy gyertyát kifaragtam "olyan" alakúra , a végét pedig egy másik gyertya lángjánál kerekítettem le---> na én ezzel gyakorolgattam, de persze kicsit vékonyabbra csináltam, mint egy rendes pénisz).

Nekünk először úgy jött össze, hogy én voltam felül (így én tudtam írányítani), és megpróbáltam ráereszkedni a barátomra, persze csak nagyon lassan. Először nagyon nehezen ment, meg fájt is, mert tényleg nagyon-nagyon szűk voltam, aztán meg vérzett is...:S De azután már könnyen ment, bár eleinte még most is nehezen megy be, de amikor bent van, akkor már jó nagyon, kicsit se fáj.:)

Szóval csak kitartás és sok türelem (meg gyakorlás):)

19/L

2009. júl. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
höhö ma megvolt:) rámereszkedett lassan, én meg löktem egyet... de ö azzal a lendülettel le is ugrott:D de megvolt:D
2009. júl. 4. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!