Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni abban az esetben, ha két ember nagyon szereti egymást, de mindkettő makacs, mint az öszvér?

Figyelt kérdés

Szóval a probléma forrása az, hogy nem tudjuk megbeszélni a problémáinkat. Mindketten makacskodunk, hajtjuk a magunk igazát, valakinek engednie kéne, de kinek? Én már azon a szinten vagyok, hogy engednék, de azt is tudom, hogy akkor nem önmagamat adom, és úgymond nem akarok megalázkodni egy férfi előtt. Mit tanácsoltok?

22/l, 24/f


2012. jún. 13. 13:09
 1/6 Doktor úr ***** válasza:
2012. jún. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:))))))))))))

Erre csak ennyit tudok mondani: "I don't want to live on this planet anymore."

2012. jún. 13. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Ird le konkretabban, mert igy nem lehet ezt megvalaszolni.

Am egy kapcsolat 80%-ban kompromisszumokbol szol, maradek 20%-ban pedig valakinek engedni kell.

En neha szoktam mondani amikor mar belefaradok hogy: oke, legyen ahogy akarod, nem erdekel.

2012. jún. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2. Valószinű, velem van a baj, mert ha úgy érzem nekem van igazam, én abból nem engedek. Őt látom hibásabbnak az adott dolog kapcsán. Általában valami félreértés történik, de nem tisztázzuk, csak a veszekedés végén derül ki, amikor már lenyugodtunk. De én azután is többször felemlegetem neki az adott dolgot, mert egyszerűen muszáj kiadjam magamból. Ezen nem tudok változtatni, ilyen vagyok. Ő meg olyan, hogy magába fordul, nem mondja el ha valami problémája van velem. Amikor meg benne is felmegy a pumpa, akkor olyan dolgokat hoz elő, amiket én már rég elfelejtettem. És akkor én rákiabálok, hogy abban az adott helyzetben miért nem volt képes szólni hogy problémája van velem! Igen, sajnos, az a másik probléma, hogy nem tudom halkan elmondani a véleményem ha nagyon ideges vagyok:( Gyerekesek vagyunk, egyrészt ő, mert durcizik, mint egy gyerek, másrészt én, mert hisztizek. A vége az a dolognak, hogy én elkezdek sirni, ő duzzog, aztán kibékülünk, mert rájövünk milyen hülyeségen veszekedünk. Az is zavar, hogy mindig, de mindig én kezdeményezem a békülést, ő amig nem megyek oda hozzá, képes egy árva szót nem szólni. Sajnos főleg utóbbi időben, a sok stressz miatt, elég gyakran veszekedünk...
2012. jún. 13. 13:28
 5/6 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki megoldásnak a szakitást javasolná, én megoldani szeretném a problémát, nem szakitani. Én arra gondoltam, hogy mivel nem "tudjuk" megbeszélni a problémákat, jó lenne ha leirnánk egymásnak. Szerintetek ez milyen ötlet?
2012. jún. 13. 13:32
 6/6 anonim ***** válasza:

masodik vagyok

HEHE, akapcsolatunk elejen enkünk is ez volt.

Magaba folytotta a hülyesegeket. Aztan amikor összevesztünk valamin, a haromnapos problema is akkor tört elö.

Nalunk annyival volt mas hogy mindig ö jött bekülni.


Mi ezt ugy oldottuk meg:

Megtöbbet veszekedtünk. Elmondtam neki hogy akkor szoljon ha valami baja van. Ne 3 nappal kesöbb. Utana mar nem vagyok ra kivancsi. Mert ö akkor meg emlekszik hogy mi volt a problema, en viszont mar nem annyira. Ezert meg jobban összekaptunk a reszleteken.

Sok idö volt mire erre raszoktattam.

Es nekem is fel kellet adni a büszkesegemböl. Akkor is bocsanatot kertet töle ha ö volt a hibas. Igaz, akkor csak a hangvetelemert. Vagy a csunya szavak miatt.

Kölcsönösen neveltük egymast.

Mindig mindent meg kell beszelni azonnal. De vannak kivetelek. Apro hülyesegeknel, amikor egyszerüen csak el kell felejteni es tullepni.

2012. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!