Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csernus Imrével szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csernus Imrével szeretnék mielőbb kapcsolatot létesíteni. Nekem ilyen pali kell. Hogy lehetne hozzá férkőzni szerintetek? Ez nem tini lázadás, maradjunk ennyiben.

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 02:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Menj el egy előadására,és utánna egyszerűen közöld vele,hogy tetszik neked.Az élettársa akit asszem már majdnem a feleségül vett,lelépett egy másik férfivel..Pár éve Eger mellé költözött egy kis faluba egyébként.
2012. jún. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én nem merném megmondani neki hogy tetszik:))
2012. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos lenullázod az esélyedet nála.(Ha csak nem gondolatolvasó)
2012. jún. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én megmondanám neki,nem teketóriáznék:)
2012. jún. 12. 17:24
 15/17 anonim ***** válasza:
akkor menj el előadására:)
2012. jún. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Csernus Imre elvált ember, de ha nem is, elhagyott már pár nőt. Biztos vagy benne?
2013. jan. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szomolyán lakik, esetleg vegyél a faluban te is egy házat, aztán majdcsak találkoztok, nem laknak ott túl sokan...
2013. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!