Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? Ölelget, puszilgat, meg volt már hogy megfogta a kezem, de ugyanakkor más lányokat is simán átkarol.

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
So Hardcore!!!
2012. jún. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen osztálytásram. Kis köcsög. Lehet ő az.
2012. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
jah persze, aki tetszik neki és akit lehet megdugna...de eleinte persze kedves..
2012. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem tetszel neki, csak szimplán bunkó.
2012. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem:|| azért köszi a válaszokat!:)
2012. jún. 10. 19:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előzőekkel nem feltétlenül értek egyet. Lehet, hogy azokkal a más lányokkal bizalmas kapcsolatban van (nem szexuális vagy szerelmi természetű). Ha mondjuk nagyon jó barátja (igen, barátok között is gond nélkül meg lehet ölelni, puszilni stb. a másikat), akkor nem feltétlenül gond. Emlékszem, az akkor aktuális barátnőm nagyon féltékeny volt egy barátomra (lány), akivel gyakran kézen fogva, ölelkezve látott együtt. Ugyanakkor az semmi másból nem adódott, mint hogy nagyon jóban voltunk (soha nem gondoltam rá nőként, hiába volt nagyon szép, de mint nőt soha nem tudtam értékelni, csak barátként). Egy évvel később kihasználhattam volna a helyzetet (egy szakítás utáni baráti szexre gondolt), de mindkettőnk érdekében kihagytam a dolgot, holott alakulhatott volna a dolog. Egyszóval lehet, hogy több vasat tartana a tűzben, de előfordulhat, hogy egy rendkívül bizalmas jellegű kapcsolat kifejeződése, esetleg a közvetlen természete miatt is lehet. 21/F
2012. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!