Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lány, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, és nem tudom, hogy nan-e valakije. Illik megkérdezni egyik barátnőjét, hogy szingli-e?

Figyelt kérdés
16/F

2012. jún. 9. 13:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem illik.
2012. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Softness ***** válasza:
Szeintem kérdezd meg egyenesen a csajt, tudom hogy félsz, de gondolj arra mit veszíthetsz vele...
2012. jún. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak, hogy mennyire előnyös dolog mert ha véletlenül elmondja...
2012. jún. 9. 13:54
 4/15 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy most nincs neki, de nem biztos.
2012. jún. 9. 13:55
 5/15 anonim ***** válasza:
Hívd meg valamire(fagyi)séta közben szóba hozhatod.
2012. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, azt akarom, de nem akarok beégni amikor meghívom: Én:"Szia, eljönnél velem fagyizni délután?" Lány:"Szia. Öhm, bocsi, de már van barátom. :$ :( Bocsi." Vagy hasonlók..
2012. jún. 9. 13:59
 7/15 anonim ***** válasza:
Inkább azzal beszélj, aki tetszik, ne a barátnőjével! A barátnője nagy eséllyel úgyis vissza fogja mondani neki, szóval ennyi erővel beszélhetsz személyesen vele is. Ha félsz, gondolj arra, hogy fordítt esetben téged zavarna-e, ha pl. hozzád odamenne valaki azzal, hogy tetszel neki és hogy van-e most épp valakid. Engem egyáltalán nem zavarna, ha hozzám jönnének így oda. Legfeljebb azt mondanám az illetőnek, hogy bocsi, de van barátom.
2012. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Dolgozik az adrenalin......
2012. jún. 9. 14:03
 9/15 Softness ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem égő ha esetleg van barátja, csak félsz a visszautasítástól, de mondom, gondolj arra mit veszítessz vele, semmit.
2012. jún. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nagyon gáz ezt a kérdést direktbe feltenni. Sokkal égőbb, mintha ő hozza fel.

Egyszerűen csak el kell hívni.

Ha igent mond, örülsz, próbálkozhatsz amivel tetszik.

Ha meg nemet, mindegy, hogy azért mert van barátja, vagy mert nem érdekled. (akkor is igent mondhat ha van barátja, de érdekled)

2012. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!