Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mondja mostanában,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja mostanában, hogy szeret?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 4 éve vagyunk együtt. Régebben mindig, mikor pl telefonon beszéltünk elköszönéskor mondta, hogy szeret, vagy ha találkoztunk elbúcsúzáskor is mondta és megcsókolt. Mostanában viszont már nem mondja szinte soha, pedig régen mikor együtt voltunk többször is mondta. Ennek ellenére úgy veszem észre, hogy nem változott semmi, ugyanúgy viselkedik velem, jól eltudunk beszélni, és már a közös nyaralást is tervezi... de akkor miért nem mondja már nekem, hogy szeret? Én meg nem akarom mondani így neki... Viszont rákérdezni sem akarok, mert az olyan kellemetlen lenne, és ha csak amiatt mondaná, hogy szeret, mert én panaszkodom akkor tudnám, hogy nem őszinte... ja és emellett a csókolózásról is leszoktunk, régen mikor együtt voltunk csak úgy simán is csókolóztunk rengeteget, most meg csak szeretkezés előtt. Szerintem ha ilyen kis dolgokról megfeledkezünk, akkor egy idő után egyre több dologról feledkezünk meg, végül pedig már azt vesszük észre, hogy semmit sem jelent nekünk ez az egész...
2012. jún. 6. 20:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
ma 20:52 én nem akarnám "feladni", mert én még mindig szeretem a barátom és a kapcsolatunkért mindent megtennék, és amúgy az elmúlt 1-2 évben elég sok változáson is mentem keresztül azért, hogy jobb legyen a kapcsolatunk, de sajnos sokszor úgy érzem, ez csak egyoldalú... persze a barátom mindenben kisegít, amiben csak tud, szóval számíthatok rá, de amúgy nem is várnék el nagy dolgokat, csak pl hogy néha éreztesse velem, hogy még mindig fontos vagyok neki, mint _nő_, mert ugye a nők szeretik magukat vonzónak érezni, de ahhoz az kell, hogy a férfi dicsérje őket stb... eleinte persze ezzel nem volt gond, a barátom szinte a mennyekig dicsért, de nem azt várom el h folyton mondogassa, hogy szép vagyok, de azért néhanapján tényleg jól esne... és már számtalanszor próbáltam vele erről beszélni, mert ugye elvileg az a jó, ha a problémákat megpróbálják megbeszélni, de akkor meg csak az volt, hogy nekem semmi sem jó... úgyhogy inkább már úgy vagyok vele, hogy van van vmi bajom, magamba tartom. Tudom, ez sem jó, de így legalább nem veszekedünk:(
2012. jún. 6. 21:40
 12/13 A kérdező kommentje:
hogy van van vmi bajom = hogy ha van vmi bajom...
2012. jún. 6. 21:45
 13/13 anonim ***** válasza:
szerintem beszéld meg vele, de nehogy egyszer csak eleged legyen és szakíts vele, mondván, hogy már szerinted nem szeret, ebben a tanácstalanságban te nem tudsz élni, mert elmegyek érted, és arconcsaplak egy jó nagy ponttyal.
2012. jún. 7. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!