Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam vissza az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza az ex barátom?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy éve jöttünk össze (azelőtt egy évvel megállapodtunk, h majd később.. mert fiatal vagyok/voltam hozzá) (Az akkori barátommal (akivel két naposak voltunk) és haverjainkkal mentünk el egy szórakozóhelyre, ahol ott volt Ő). Először csak szemeztünk, majd beszélgettünk, kihívott, ahol csókkal várt. Úgy döntöttem (mivel választanom kellett ugye..), szakítok a barátommal. Nagyon jó estét töltöttünk el, késtünk egy kicsit, de hazakísért). Először mindössze nagyjából egy hétig jártunk (én már azelőtt is odáig voltam érte). Minden remekül alakult, mígnem egy közös ismerősünk értesített, hogy van a srácnak barátnője. És még ugyanazon a napon a csaj rám is írt, jól leteremtett ésatöbbi,ésatöbbi, mintha én és még sokan mások a kapcsolatuk végét akarnánk és meg volt győződve arról, hogy csak én találtam ki az egészet. Szakítottam vele (amit később nagyon megbántam), azt hittem átvert, hazudott és csak játszik velem. Pár nap múlva kérte, hogy ne haragudjak és hogy ő másban nem hazudott. Pár hét múlva aztán találkoztunk és megpróbáltuk megbeszélni. Azt mondta, közben jöttek vissza össze az exével, el akarta mondani, amint tal, vagyis inkább megbeszélni, hogy mi legyen.., de nem volt alkalma, mert azonnal nekiestem, elmondtam az enyémet, lejárattam a munkatársai előtt és ott hagytam. Hát visszaestünk... ölelés, csókok és megbeszéltünk egy másik találkozót. Eljött a nap... sok emberes program volt (fociturnén), odahívott a barátaihoz, később elmentünk sétálni. Nem beszélgettünk igazán... csak keveset. Nagyon sokáig csókolóztunk meg a többi... végül a bugyimban kötött ki a keze (amit legelső este azonnal kikaptam onnan, de akkor nem). Elhívott valahová, ahol csak ketten lehetünk... a második kérésre belementem. Útközben sokat nevettünk, mesélt, rengetegszer megálltunk csókolózni... az üres focipályára "vezettem". Hát folytatódott... (gyönyörű telihold volt:) a fűben feküdtünk, a többit nem kell szerintem részletezni... (nagyon jó volt, még most is a hideg ráz..)mikor a nadrágomba akart nyúlni, megfogtam a kezét, nem akartam. Érezte ezt, de még párszor próbát tett... mígnem megállítottam. Szűz voltam és mondtam, hogy nem akarom elsietni és még nem szeretném. Ez nagyon rosszul esett (gondolom én) neki, bár ezt tagadta.. de éreztem. Napokkal később úgy döntött, hogy neki ez így kevés.. belém tudna szeretni, de én nem akarok lefeküdni vele, úgyhogy hagyjuk az egészet. Ebben maradtunk. Hetekig nem is kommunikáltunk egyáltalán. Nagyon hiányzott, szerelmes voltam/vagyok belé... nem akartam elveszíteni. Jeleztem neki, hogy sajnálom, hogy elszúrtam. Aztán elhívott diszkózni, elmentem, találkoztunk. Elváltunk az ismerősöktől, barátoktól.. hazakísért, de a házunk előtt megkérdezte, hogy bemegyek vagy elmegyünk még sétálni? Sétáltunk. Kisétáltunk a falu melletti gyepre, vagyis a házak mögé... (a házunktól 100-200 m). "Leültünk" és ezzel kezdetét vette az előjáték..eljutottunk odáig, akkor megkérdezte, hogy voltam e már férfival, majd azt is, hogy biztos akarom-e... megtörtént. Lefeküdtem vele. Csodálatos volt (a nagy semmiben, csak a csillagok és a meseszép telihold nézett le ránk és ragyogott. Hazakísért, csókkal váltunk el, azt mondta: majd találkozunk! A következő hetekben (3 hétvégén) átjött (másik településen él) és várt, hogy találkozzunk, de én nem mentem el. A szüleim tiltottak/tiltanak tőle. Volt, hogy épp szöktem és rajtakaptak... otthon tartottak szó szerint. Azután megszakadt minden kapcsolat, ahogy eljött a tél. Számot cserélt, ami nekem nincs meg. Újévkor ott volt, ahol én, a barátnőjével.. akkor nem láttam őket. Nem tudom, együtt vannak e még... vagy hogy mit akar a másik lánytól. Attól félek, hogy azt a másikat szereti. De akkor mért csalta meg.. és állítólag nagyon sokszor, még mikor régen jártak, szemét volt vele, csalta.. Utóvégre tudnám rendezni, mert a szomszédom a főnöke.. itt szoktak sörözni, de mégis hogyan tehetném? (+ 30 ember társaságában...) Volt persze, hogy ilyenkor már összefutottunk, de csak néztük egymást... lassan 8 hónapja nem beszéltünk. Nem keres.

Nagyon köszönöm, ha végig olvastad! És nagyon hálás vagyok a válaszokért..


2012. jún. 3. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem. Most akkor párszor smároltatok, és egyszer megdugott valami mezőn, vagy jártatok is pár hónapot?

Hány éves vagy? Hány éves ő?

2012. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

mennyi idő után feküdtél le vele??

hány éves vagy?

2012. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

(első válaszoló): Akármennyire fáj bevallani, valahogy úgy volt, ahogy te írod.. mert kapcsolatnak kapcsolat nem volt.

Én 16, ő 22 lesz.

Gondolom, most jön az a rész, hogy csak arra kellettem neki...

De a kérdésre vonatkozó válaszokat várom leginkább.

2012. jún. 3. 18:38
 4/12 anonim ***** válasza:

Félelmetesen butus vagy. Alaposan kihasználtak, és még csak észre se vetted.


"belém tudna szeretni, de én nem akarok lefeküdni vele, úgyhogy hagyjuk az egészet" -> ilyet kedves, szerelmes fiú soha nem mondana


A kedves "barátod" (sosem volt az) csak jól kihasználta a naivitásod, megdugott, és ennyi.

2012. jún. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Szerintem sehogy. Az ilyen problémás egyéneket jobb elfelejteni. Ha az akkori barátnőjét ilyen könnyen megcsalta veled többször is, szerinted téged hányszor csalna meg lelkifurdalás nélkül?
2012. jún. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Kérdésre válaszolva: ha nagyon könyörögsz, biztos lefekszik még veled párszor. Kb. ennyire tudod "visszahódítani".
2012. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát, az a helyzet, hogy nem látok a pasi fejébe. Lehet, hogy neki is többet jelentett a dolog egy alkalomnál, és azt hitte, te húztad fel a nyúlcipőt, mikor nem találkoztatok többet.

Hogyan szerezd vissza?

Először is kapcsolatba kéne lépnetek: találkoznotok kéne, beszélgetni. Abból megtudnád, mi a helyzet. Hogy akar-e, hogy van-e közös jövőre esélyetek.


Szóval ha engem kérdezel: valamikor fussatok össze, és beszélgessetek egy kicsit.

Utána dolgozhatsz ki valami stratégiát.


24F

(Első voltam)

2012. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Összejöttél a pasiddal, 2 napra rá mással smároltál, ribanc vagy.

Csalta a barátnőjét veled, erre te elhiszed neki h "jajj majd velem más lesz"...és hagytad magad tovább hülyíteni

Elsőre nem sikerült megdugnia, ezért rögtön ott is hagyott...aztán még te mentél vissza hogy megdughasson...megdugott, Aztán még párszor megtette volna de nem jött össze...ezért visszament a barátnőjéhez hogy legyen kit dugnia.

Erre most annak tudatában is hogy mással van, csak azért is dugatnád magad.


16 évesen egy ribanc vagy, ez az igazság.

2012. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jajistenem! Ez a srác sosem volt a "barátod", nem "jártatok". Nagy nehezen sikerült megdugnia, ennyi a történet! Örülj, hogy nem lett belőle komolyabb, mert ennek a srácnak nem erénye a hűség!

És akárhogy is fáj, ez a helyzet, majd rájössz egy szép napon!

2012. jún. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még annyi, elég gáz, hogy a szüzességedet egy ilyen sráccal veszítetted el. Nem érdemelte meg...
2012. jún. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!