Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 a lány 31 a fiú. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 a lány 31 a fiú. Nagyon sok a korkülönbség ugye?

Figyelt kérdés

Egy ideje már szemezgetünk, beszéltünk is pár szót. A vonzalom nyilvánvaló, mind kettőnk részéről, csak félek a korkülönbségtől. Nem rég volt egy kapcsolatom majdnem egy évig tartott a fiú 28 éves volt. Nem a korkülönbség miatt nem működött, mert agyilag kb. egy szinten voltunk, sőt én még érettebbnek mondhatom magam :-) Vagyis nem ezzel volt a gond. Szerintetek? Nagyon reménytelennek látom a dolgot. Szerintem ő is ez miatt nem mer lépni. Mert tényleg már nem sok kell hogy beleessek teljesen és ő is így van vele, ahogy látom. :-)

Köszönöm előre is!

18L


2012. máj. 29. 16:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
"31 a fiú" az már férfi! kislány :)
2012. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Tizenéves lányok, miért nem tudtok korban hozzátok illő srácokkal járni? Szerencsétlen tizenéves srácok meg persze itt rínak, hogy nincs normális lány számukra. Nem hiszem, hogy egy 31 éves férfi lenne szellemileg a megfelelő partner egy tizenévesnek, ha meg mégis, az régen rossz.
2012. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sok és engem taszít a dolog. De ha téged nem plusz mindketten akarjátok a kapcsolatot akkor felőlem okè. De valòszìnűleg undorral néznék rátok az utcán vagy nem is feltételezném hogy a pasid. Ez őszinte válasz volt nem gonoszkodò.
2012. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a másodiknak nagyon igaza van!!!!
2012. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Miért néznének undorral rájuk? Sok lány ennyi idősen fejlettebb mint a korabeli fiúk!


Nem az mondanám hogy sok lenne a korkülönbség, hanem plul a pasi nem tudom mennyire venné ezt a kapcsolatot komolyan, mikor tervez gyereket stb...érted...de ha 2 ember nagyon jól kijön egymással meg szereti egymást akkor nem számit...de ezek ütköző dolgok lehetnek..hogy neki van egy kialakult élete, rád még várnak a sulis dolgok..de mondom szeritnem ez nem számit, de sokszor ezek a problémák..

31 éves az nem sok..

én 32 évessel voltam , de éretlen volt érzelmi téren nagyon, és megbízhatatlan is volt roppant módon sajnos:=így én húztam a rövidebbet...és ezekre a dolgokra fogta...h nekem nincsen egzisztenciám még..na de hagyju is!

Minden jót

:)

24 l

2012. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja. Szerintem inkább hagyd.
2012. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Soha nem jöttem ki a tizenéves vagy a 23 év alatti pasikkal. Lehet, hogy velem van a baj nem tudom. Pontosan ezért írtam le, hogy legutóbbi kapcsolatomban sem jöttem ki úgy a párommal, ahogyan kellett volna. Ez pedig nem az én hibám volt, ahogy előttem is írták éretlen volt érzelmileg. A mostani 18-23 éves korosztály túl éretlen számomra. Lehet, hogy hihetetlenül hangzik, de ezt én így érzem, így gondolom. Persze biztosan vannak kivételek, csak eddig még egyel sem találkoztam..

# 5/6:

Igen, ugyanezeken a dolgokon gondolkodom és inkább most gondolkodok, mint miután teljesen egymásba esünk. Persze tudom, hogy a szüleim sem repdesnének az örömtől. Ezt is számításba vettem, mindent. De mégis úgy érzem, hogy ez ami köztünk van erősebb azoknál a problémáknál, nehézségeknél amik "előttünk állnak", amiket le kell küzdenünk. Fogalmam sincs mit tegyek.

Köszönöm a válaszokat. :-)

2012. máj. 29. 16:44
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak annyit akarok elmondani hogy a vonaton utazva 2 alkalommal is láttam 18-20 éves lányokat hogy csókolgatták meg simogatták egymást olyan 40-45 éves hapsikkal,igazából simán felvállalták a viszonyukat.Bárcsak én is így letudnám tojni a külvilág véleményét,szabadabban élhetnék. 25/F
2012. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Csegi89 ***** válasza:

Hát figyelj én tanácsot nem adhatok neked, csak leírok ide pár sort. Én 22(F) vagyok, a párom 32. Az elején mi is kételkedtünk a dologban, meg sokat rágódtunk azon, hogy mik lesznek a reakciók, meg hogy fogunk kijönni egymással, de idővel bebizonyosodott, hogy ami köztünk van az erősebb ezeknél a dolgoknál. Így visszagondolva csak mosolygok magunkon, hogy miért is kellett ezektől félni. Több mint másfél éve vagyunk együtt és nyáron tervezzük az összeköltözést.

22F

2012. máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Gratulálok! :)

Nem tudom mi lesz, hagyom, hogy ő döntsön.

2012. máj. 29. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!