Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúlt az érzelem? Nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlt az érzelem? Nem volt rózsaszín köd?

Figyelt kérdés

hello

valahogy elgondolkodtam a kapcsolatomon, 14éves vagyok a barátom pont ma 16 és 10 hónapja vagyunk együtt, de kezdek rájönni h nem szeretem, az elején sem volt "rózsaszín köd" nem érzem h szeretném, de ha elhagyja az fájna, és hiányozna, szerintetek szerettem valaha is? vagy már elmúlt az érzés? egy valamit kegyetlenül megbántam a kapcsolatunkban, 3 hónap után lefeküdtem vele, nem is magam érzéséből, hanem mert erőszakoskodott... valahogy mintha bánnám h valaha is összejöttem vele... ő biztos h szeret engem, efelől nincs kétségem, de egyre furcsább... bunkó, flegma és folyton hisztizik és nem tudok változtatni rajta... lement debrecenbe egy focimeccsre és mondta h sör, boroskóla, mézespálinka... és ezek után nem tudja h miért haragszom rá... nem akarom h igyon! azon gondolkozom h elhagyom... :(


2012. máj. 28. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiábrándultál belőle a hónapok alatt. Ez nem baj, egy ok ,h megbeszéljétek a dolgokat, ha nem megy, akkor hagyd el. Elég fiatal vagy még..találsz te jobbat!!
2012. máj. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hagyd el nyugodtan, a leírtakból szerintem hamar túlteszed magad rajta
2012. máj. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 karstam válasza:
mielött otthagyod dugd meg
2012. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
14/L vagyok te paraszt...
2012. máj. 30. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!