Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mogul kérdése:

S. O. S. Mit válaszoljak?

Figyelt kérdés
van egy csaj aki tetszik és megkérdeszte h nekem ki tetszik...azt mondtam h mindegy és most azt hiszi h nem bízom meg benne...az a baj h tudom h ő másba szerelmes.
2012. máj. 27. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
írj kitérőt.. Jessica Alba
2012. máj. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mond azt hogy az olyan lányok tetszenek mint te :) milyen a csajszi? vidám, talpraesett, esetleg félénk? sződd bele a válaszodba :)
2012. máj. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
vicces,szép talpraesett..az a baj h ő konkrét személyre kérdezett...+ a legjobb haveromba szerelmes de a haverom nem tudja h nekem is tetszik..
2012. máj. 27. 22:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne bassz ki a haveroddal (ha neki kell persze), hajts rá valaki másra
2012. máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

...nincs konkrét lány aki tetszik, de szívesen örülnék egy olyan csajnak mint te vagy. mert én szeretem a vidám, talpraesett lányokat, akik nem mellesleg szépek is....ha jól ismeritek egymást, még viccesen meg is jegyezheted neki: ha nem jön be x -el (ez a haverod neve) akkor szólj, megvígasztallak szívesen :)


egyébként ő mesélt arról hogy tetszik a haverod? a csajszi a haverod vagy csak futólag ismered?

2012. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a csaj mesélt róla ...ismerem rendesen jó csaj
2012. máj. 27. 22:33
 7/9 anonim ***** válasza:

ha ismered, akkor megengedheted magadnak hogy viccelődj vele...és kiugraszthatod a nyulat a bokorból...és lehet rájön te is vagy olyan izgalmas mint a haverod :)


a haverod milyennek gondolja őt?

2012. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
haveromnak is tetszik:/
2012. máj. 27. 22:37
 9/9 anonim ***** válasza:
:/ bonyolult akkor ....akkor viszont ha két ember egymásnak tetszik....a haveroddal szemben sem lenne fair, kivéve ha ő is tud arról hogy neked tetszik.
2012. máj. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!