Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanában furcsa mintha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában furcsa mintha már nem szeretne! Miért ilyen?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt(én L19,ő 22) a családom már csak azt tudja mondani hogy miért nem hagyom ott,de szeretem és ezt nem értem mert ő is nagyon sokszor elmondja amikor mondom neki hogy ha nem szeret akkor mért van velem akkor mindíg mondja hogy de nagyon szeret! sokszor szoktunk beszélgetni de főleg ő hogy mennyire összeköltözne már velem szoval látom is rajta hogy szeret! de mégis olyanokat csinál hogy ha összeveszünk nagyon ocsmány dolgokat kiabál és durván viselkedik! meg ő úgy van vele hogy ha sokat találkozunk akkor megunjuk egymást ezért talizunk ugy hogy egy héten 3x egész hétvégén nálaunk van de hétközbe meg egyszer és így is azt vágja a fejemhez hogy hogy nem tud találkozni a haverjaival és velük is akar azér lenni... holott hét közbe 1x van velem... ragaszkodik ahhoz hogy ne legyünk túl sokat együt ne hogy megunjuk egymást...sajnos én ezt nem tudom kezelni,főleg hogy itt a nyár többet lehetnénk együtt és még talán kevesebbszer találkozunk mint suli közben! szeret még vagy megunt már??
2009. jún. 29. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Abba nem gondol bele, h ha összeköltöztök egész nap együtt lesztek???...MENEKÜLJ!!!
2009. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha veszekedtek ocsmány dolgokat mond. o.O És durván bán veled?! Te ennek ellenére szereted.?! Ő egy héten 1x akar veled lenni + a hétvége.

Szerintem ez nem olyan kevés.

/jó én azért látom így mert nekem olyan barátom volt, hogy 7 hónap alatt összesen 2 hét volt amikor nem találkoztunk. "Néha már a falat kapartam." Mondtam neki menjen, haza de mintha semmit se mondtam volna... Ezt meguntam./

De ha sokat beszélgettek akkor mond neki, hogy menjetek el valamerre pár napra, kirándulgassatok és közbe pedig legyen a haverjaival is.

2009. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert egy bunkó paraszt! Menekülj!
2009. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szabadság kell neki, akkor kapja meg amire vágyik. Hagyd ott a fenébe és keress valakit aki korodbeli, nem ilyen több évvel idősebbekkel kell kezdeni, hidd el, nem okosabbak mint a fiatalabbak!
2009. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!