Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartják a 14-15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják a 14-15 éves lányokat ribancnak ha járnak egy fiúval vagy ha egyáltalán szerelmesek lesznek? Miért nem hiszik el h ennyi idősen is lehet valaki szerelmes?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülyék, nem kell velük foglalkozni.
2012. máj. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%

Ja, csakhogy hetente másba szerelmesek és úgy váltogatják a pasikat mint más az alsóneműjét, az nem állja meg a helyét...

Énis 14 évesen jöttem össze a barátommal, mégsem lettem leribancozva, azóta is együtt vagyunk.

16L

2012. máj. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
igy van kit érdekel más véleménye? engem nem ennyi :)
2012. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem 14-15 éves szerelemmel van probléma hanem hogy mivel már ilyenkor szerelmesek utána következik a szex amihez még éretlenek (mind agyilag és testileg)
2012. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem saját tapasztalat mielőtt kapnám az alázást :) csak így sok lánnyal beszéltem aki mondta és nem értem ezt hogy mért kell őket lehurrogni
2012. máj. 26. 19:12
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ilyenkor már szinte mindenki jár valakivel,csak valakinek komolyabb valakinek meg nem :)Lehetnek ennyi idősen is szerelmesek nincs ezzel semmi probléma részemről.
2012. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%
Attól hogy egy 15 éves lány sok children of distancet hallgat amibe másodpercenként elhangzik a szerelem szó aztán meg összejön 1 csávóval aki megdugja NEM LESZ SZERELMES.
2012. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na tehát az ilyen reakciót nem értem egyáltalán?! Mindenki érzi hogy mikor szerelmes és ha szerelmesek akkor nem hiszem hogy az ággyal kezdik...én sem ott kezdtem..
2012. máj. 26. 20:34
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
b*sszus, ha 14 éves vagy, szerelmes vagy, jársz valakivel, nem biztos, hogy le is fekszel a sráccal. egyébként meg, a 16 évesek, akik olyan lányokat ri*ancoznak, akik járnak valakivel, de még nem feküdtek le, szerintem ne szólaljanak meg, mert van közöttük olyan, aki már rég nem szűz, és az az 1-2 év igazán nem sok.(kinek nem inge ne vegye magára) és ha vasalod a hajad, és szeded a szemöldököd, mert akarsz valahogy kinézni már rég p*csa vagy.. MAGYARORSZÁG, ÉN ÍGY SZERETLEK!
2012. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!