Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú akivel én régen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel én régen jártam de még mindig szeretem. De ő nem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Na szóval az úgy volt hogy jártam vele úgy 3 hónapot hogy nem is szeretett meg nem is tetszettem neki állítólag de én még mindig szeretem és már 1 éve szakítottunk!nem az osztálytársam de viszont a legjobb barátja is tetszik nekem aki viszont az osztálytársam..és már kiderült hogy tetszik nekem de most itt a nyár?? mit csináljak??megőrülök!!!!
2009. jún. 29. 03:22
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha nem szeret akkor nem tudsz mit csinálni bele kell törődnöd vagy ha annyira nem bírod akkor próbálj vele beszélgetni meg ilyesmi. viszont azt írod nem is tetszel neki. hát akkor végképp esélytelen mert ha csak annyi lenne, h na már megunt vagy vmi akkor még lehetne valami, de semmi pont nincs ami lehetőséget nyitva affelé, h lehet köztetek még valami. én nem járnék olyan csajjal aki nem tetszik. szal nem értem a gyereket.
2009. jún. 29. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretett és nem is tetszettél neki akkor vagy kihasznált vagy csak megsajnált, szóval a legjobb ha elfelejted végleg, mert úgysincs semmi esélyed nála, esetleg annyi hogy újból összejönne veled szánalomból. Van még millió másik pasi...keress egy normálisat.
2009. jún. 29. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ha nem szeret akkor nem tudsz mit csinálni bele kell törődnöd vagy ha annyira nem bírod akkor próbálj vele beszélgetni meg ilyesmi. viszont azt írod nem is tetszel neki. hát akkor végképp esélytelen mert ha csak annyi lenne, h na már megunt vagy vmi akkor még lehetne valami, de semmi pont nincs ami lehetőséget nyitva affelé, h lehet köztetek még valami. én nem járnék olyan csajjal aki nem tetszik. szal nem értem a gyereket.
2009. jún. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocs, h 2x küldtem el csak lefagyott.
2009. jún. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Felejtsd, el, és gondolj arra, hogy majd mástól visszakapj AMIT NEKED okozott.Mert az élet ilyen, az élet visszaadja ha nem is tőled,akkor mástól.

Nekem is így volt, és tudtam, hogy még visszakapja, meg is mondtam neki ,kiröhögött, aztán 1év múlva felhívott, és közölte, hogy honnan tudtam,mert így történt, ahogy én mondtam neki.Ja és persze, utána közölte, hogy jöjjünk össze,akkor eg én röhögtem :D :D

2009. jún. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel! ENNYI
2009. júl. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!