Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi kaphat harmadik esélyt, ha a másodiknál nagyon megbántotta a csajt? Te mit gondolsz?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tavaly nyáron jártam az egyik osztálytársammal,aki csak egy internetes játékon merte megmondani,h szeret.Én hülye beleegyeztem.Aztán semmi nem lett belőle [azaz egy másik pasi :)].Kért második esélyt,én megadtam neki.Egész nyáron ki volt kapcsolva a telefonja,én meg küldtem az sms-eket neki.Bekapcsolta a telóját és ennyit írt:Haggyál békén nincs időm rád.Ezzel nagyon megbántott,mert én szerettem.A napokban sms-eket ír,de naponta 80-at.De én nem akarok neki megbocsájtani,mert nagyon megbántott.Te mit gondolsz mit tegyek?
2009. jún. 28. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
fel se merüljön benned hogy megbocsájtassz.
2009. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ejtsd pofára, add neki vissza:D
2009. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés te szereted e.
2009. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hú nagyon nehezen értettem meg a sztorit :D Bocsi

Na szerintem Te szép lány lehetsz szóval nem kell neked pont ezzel az egy pasival törődnüd.Ki volt kapcsolva a telója?Ezt meg hogy képzeli?Azt írja hogy hagyd békén?Ezt ismét hogy gondolja? Szerintem hagyd.Ha ilyen...Majd találsz 1000szer jobbat!Tuti

14/L

2009. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Írd neki, hogy "Haggyál békén nincs időm rád". Okos csajszi vagy, ha tényleg nem akarsz megbocsátani.:) Azért ha nagyon szerelmes vagy, akkor elgondolkodhatsz rajta, de én sztem tuti nem bocsátanék meg.
2009. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

ejtsd pofára te is,azt úgy értetted,hogy járjak vele,és úgy szivassam meg,vagy pont,hogy ne járjak vele? :D


szeretem-e? /: nem tudom.nem helyes.de jófej.meg minden.tényleg nem tudom.


Ez a nincs időm rád beszólás jó.imádlak titeket.köszi. :)

2009. jún. 28. 20:07
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2009. jún. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsáss meg neki, de esélyt ne adj arra neki újra, hogy megbántson. Magyarul legyetek csak barátok, vagy simán osztálytársak, semmi több. Nem csak egyféle kapcsolat létezik az emberek között.
2009. jún. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben nem gondolkoznék azon,hogy esélyt adjak neki...ő az esélyét már eljátszotta,szóval én csak annyit mondok van elég rendes srác a világon,foglalkozz másokkal,őt meg felejtsd el,jobbat érdemelsz nálla.Ha már a második eséllyel nem élt,akkor az ilyennek minek harmadik,azt pont ugy el fogja cseszni...tapasztalatból tudom.
2009. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

pont ezeket a szavakat írtam neki.

úgy látom abbahagyta.

2009. jún. 28. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!