Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valaki nem élvezi a szexet? Többi lent.17/L

Figyelt kérdés
Többször voltam már lánnyal is és fiúval is de nem élvezem.Jó érzés de nem tudok elélvezni. Ez mitől lehet?

2012. máj. 22. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyat keress akit szeretsz, és teljesen el tudod engedni mellette magad.
2012. máj. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Régebben nekem sem ment mert tul feszült voltam az együttléteknél de ha csak magadra összpontositasz és az aktuális párodra menni fog ne göröcsölj rajta csak engedd el magad
2012. máj. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Biszex féreg. Auschwitz-ban dögöltél volna meg!
2012. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsónak: egy kicsit jellemtelen vagy, de ezzel magadat minősíted:)

legyen a szívedben béke és nyugalom

2012. máj. 22. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem az elélvezés és a szex élvezete nem függ össze. másfél éven keresztül nem tudtam elélvezni szex közben, de ennek ellenére imádtam szexelni, és minden kínálkozó alkalmat kihasználtunk a barátommal. élveztem nagyon a szexet, csak orgazmusom nem volt. szerintem különböztesd meg ezt a két dolgot. ha egyáltalán nem élvezed a szexet, akkor orgazmusod sem lesz.


amúgy meg nekem máig nem megy a spontán orgazmus, mindig rá kell magamnak segíteni kézzel csiklónál. de legalább van.

2012. máj. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!