Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esélye, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy egy pasi megcsalja a feleségét, ha kimegy külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés

Főleg pasik válaszára lennék kiváncsi, akik már voltak külföldön dolgozni.

De bárki leírhatja a véleményét erről.

Egy 30-hoz közel álló pasiról van szó, aki szinte minden nap igényli a szexet akár többször is. A felesége szép, csinos, lassan 4 éve vannak együtt, sose utasítja vissza a szexet a feleség.

Annak mennyi az esélye, hogy azon kívül, hogy dolgoznak (egy huzamban kb. 1-2 hónapot) még elmennek egy sztriptízbárba?

És annak, hogy megcsalja a feleségét?

A harmadik kérdésem pedig az lenne: miből jöhet rá a feleség hogy megcsalta a férje?


2012. máj. 22. 06:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
én külföldön dolgozom, és 1-2 havonta járok haza. Én sosem csaltam meg a feleségem, és nem is fogom. Sztriptizbár? Azt sem tudom h merre van:D Szerintem ez teljesen emberfüggő. Emberek vagyunk nem állatok, akiket csak az ösztön irányit.
2012. máj. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. máj. 22. 06:25
 3/16 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!


És nem ment ez a kapcsolat rovására, hogy sokáig távol vagy a párodtól?

2012. máj. 22. 06:26
 4/16 A kérdező kommentje:
Még azt hozzátenném, hogy amikor én még nem voltam neki és külföldön dolgoztak, akkor volt olyan eset, hogy bementek egy b*zibárba, szerintem azt hitték rá, hogy ott nők vannak és az egy sztriptízbár csak ugye elnézték...ezért is félek. :(
2012. máj. 22. 06:43
 5/16 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem tenném!! Hogy miből jöhet rá? hát fuuu jó kérdés. Szerintem abból, hogy nem olyan már a kapcsolatotok mint régen de ez lehet a kint tartózkodás miatt is.
2012. máj. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Most hogy már közeleg az elmenetele, nagyon ragaszkodó lett és nagyon sokat ad szex terén is és érezteti azt is, hogy szeret, szóval most teljesen másként viselkedik mert közeledik az idő hogy itthagy. Soha nem voltunk még így, hogy hetekig távol legyünk egymástól. És nem tudom elképzelni azt, hogy addig "ártatlan" lesz...mivel nagyon mohó szex terén, hogy bírná akkor ki hetekig, amikor max 1 napot bír ki szex nélkül???
2012. máj. 22. 06:54
 7/16 anonim ***** válasza:
50%. Vagy igen, vagy nem.
2012. máj. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Döntsd el hogy bízol a férjedben, vagy sem.
2012. máj. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nehéz bízni benne, mert már kaptam hazugságokon (nem megcsaláson, de arra utaló jelek).

Valamint eléggé élénk a fantáziája, érdekli a szex és más nők is szerintem...

És mivel gyakran igényli a szexet meg azon belül is igen élénk a fantáziája, ezért nehéz elhinnem róla azt, hogy hetekig kibírná...:(

2012. máj. 22. 08:09
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha gáz van a kapcsolatban, akkor egy megcsalásért nem kell küföldre menni...


Ha meg minden rendben, akkor mehet nyugodtan, akkor sem fog megcsalni...

2012. máj. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!