Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyivel lehet fiatalabb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel lehet fiatalabb egy lány mint én?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és van egy lány aki ősszel lesz 15. Szerintetek túl nagy a korkülönbség?
2009. jún. 28. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

szerintem nagyon nem ..nagy a korkülönbség..:)

ha 13 év lenen köztetek akkor se aggasztjon mivel .. ha szereted..nem azt nézed mennyi idős..hanem h jol kijöttök és stb.:)

2009. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne gyerekkel kezdj az tuti. 14 alatt meg eszedbe ne jusson, mert ha megfekteted, a börtönben is kiköthetsz. Ha fiú lennék és 18, biztos nem kezdenék 16-nál fiatalabbal.
2009. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem nagy, később meg még ennyire sem fog számítani. de ne használd ki hogy ennyivel idősebb vagy, ne fektesd le, amíg ilyen fiatal.
2009. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a 15 már jó:)

ha tetszik a lány,akkor ne szalaszd el semmiképp!

2009. jún. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem áll szándékonban, találnék mást ha csak azért kellene. A bökkenő csak annyi, hogy szeretem.
2009. jún. 28. 13:43
 6/8 anonim ***** válasza:

16 éves lány vagyok, a barátom 20. szeretjük egymást, és így szerintem ez nem nagy különbség!

és jól mondod, ha csak a szexre kellene, akkor találnál mást, és nyilván nem 15 évessel kezdenél akkor...

szóval, ha szereted, mondjon bárki bármit, csak a szívedre hallgass!

sok szerencsét! :)

2009. jún. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy korban teljesen egymáshoz illetek, de hát a szerelemnek ki tud parancsolni?

Ha szereted, úgy is figyelni fogsz rá..és gondolom nem fogod megfektetni 14 évesen..még 15 évesen sem egyből :P

Hanem megvárod, amíg ő készen áll rá.

Tudnál rá akár egy évet is várni?

2009. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze még azt is megvárnám, hogy nagykorú legyen.
2009. jún. 28. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!