Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire lehet számítani azoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire lehet számítani azoknál a fiúknál, akik rendszeresen mesefilmet néznek 23-24 évesen?

Figyelt kérdés
Milyenek általában???Hűségesek??
2012. máj. 20. 18:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Jó csak miért nézik?
2012. máj. 20. 18:30
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a legtöbb ilyen műsor attól hogy rajzolt és nem ÉLŐ szereplős, még nagyon komoly művek tudnak lenni. Sokan azt hiszik hogy a rajzfilmek gyerekeknek valók hogy azok csak is bugyuta mesék semmi több. De ugyanolyan szórakoztató értékük van mint bármilyen más médiumnak. De nem kell hogy komoly legyen, mindenki szeret szórakozni, és mindenki szereti szerintem a jó kalandos történeteket.

Legtöbb ember simán megnéz egy új számítógép animált filmet mint Shrek stb, még is olyan lehetetlennek tűnik hogy rajzolt animációkat is megnézzen valaki? Néztél te egyáltalán egyet is? Néztél valaha mesét, a meséken növünk fel és bár legtöbb már csak nosztalgia de szeretjük ezeket megnézni. Mert miért ne szerethetné egy felnőtt ember? Majd ha gyereked lesz akkor beülteted a tv elé és hagyod hagy nézze egyedül? Tényleg nemtudom mi a baj azzal ha valaki rajzolt filmeket néz legyen az nyugati vagy anime. A mese az mese megint más de nem értéktelenebbek. Mindenki volt gyerek és nem az tesz minket felnőtté hogy ezeket lerázzuk magunkról mert ilyet csak gyerekek néznek. Ez is egy szórakozás, még mái napig tudok örülni pl ha már itt tartunk, egy legónak, vagy bárminek amit unokaöcsémmel játszhatok. Ettől még ugyanolyan felelősségteljes ember vagyok mint mindenki más.

2012. máj. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Johnny B. Goode ***** válasza:

Általában az ilyen fiúkkal vigyázni kell!

Annyit nézik a Tom and Jerry-t, hogy teljesen a bűvkörébe kerülnek, az agyukra megy és azon kapod magad, hogy ha rossza szólsz fejbe vágnak egy hatalmas kalapáccsal, csak azért mert kivetted a sajtot a hűtőből... :)

2012. máj. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Miért baj ha animéket néz? Ennyi erővel, te miért nézel ,sorozatokat/ filmeket? Én azért nézek animéket, mert ez tetszik. Jó én fiatalabb vagyok mint a kérdésedben lévő kor, de később se hiszem, hogy sokat változik a hozzáállásom.


18/f

2012. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

mineknézikmineknézik...

a srácok sem kérdezik meg, hogy miért jó a lányoknak, hogy a könyökhajlatban cipelik a behemót táskájukat.

illetve biztos neked is vannak filmtémáid, amiket jobban szeretsz, nem? van aki horrort néz orrba-szájba;

sokan néznek rajzfilmet is, miért kéne ennek az okát kutatnod? nincs ennél fontosabb, furcsább a környezetedben?

2012. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Animét rendszeresen nézek, de nem értem mi köze van ehhez a hűségnek..

27F

2012. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez ám a kérdés a javából...
2012. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

aki ettől nem hatódik meg, azt fejbe vágom egy lapáttal


Clannad anime SPOILER!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=1IwN67M4UGQ

Clannad anime SPOILER!!!!!


Ha cartoon networkon nézik a Dodó kacsát meg a tapsihapsit (pl unokatesóim), nah ők nem komplettek sztem, de aki a japán rajzfilmeket néz, az gazdag érzelmi intelligenciával bírhat (már ha nem csak hentelőseket néz), Pl a Naruto is egy sokkal komolyabb történet mint ami elsőre tűnik, és elég durva is!


F/18

2012. máj. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Itt a második válaszolóra rákontráznék, mert én nézek animét, hűséges típus vagyok DE imádom a halat és 2 cukorral iszom a kávét is :D
2012. máj. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!