Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha még valaha (lehetőleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még valaha (lehetőleg a közeljövőben) szeretném újrakezdeni a volt barátnőmmel, akkor érdemes barátságban maradni vele? Vagy inkább pár hónapig/évig ne is beszéljünk?

Figyelt kérdés

Azért nem tudom eldönteni, mert ha úgy közeledek, mint barát, akkor lehet, hogy végleg elkönyvel annak :(

Viszont, ha megszakítom vele a kapcsolatot, akkor meg lehet, hogy tényleg teljesen kihalnak az érzései.

Nem szeretném elírni, konkrétan miért szakítottunk, ahogyan abban is visszafogtam magam, hogy leírjam mennyire hiányzik...csak ezek alapján, elméletben szerintetek melyik a jobb ötlet?


2009. jún. 27. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
mindeképp hagyd én hibáztam rtam neki és így csak untattam már. hanyagoltam és utána már 2-3 hónap múlva ő írt nekem! azóta jóban vagyunk :)
2009. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha egy kapcsolatnak vége lett, akkor annak oka volt. csak a töltött káposzta jó felmelegítve, próbáld meg inkább minél előbb elfelejteni és keresni egy másik lányt, egy egész világ van rajta kívül:)
2009. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1: És alakul a dolog? Hogy keresett? Hogy bírtad ki, hogy ne keresd??

2: Tudom, és próbáltam is, hidd el. Már több, mint fél éve, hogy vége, és csak egyre jobban hiányzik. Volt kapcsolatom más lánnyal is, gondoltam, ha lefekszem vele, talán elfelejtem...hát nem. De mindegy, mert nem a hülyeségeimmel akarlak untatni titeket, csak tanácsot várok, hogy melyik lenne az optimálisabb?

2009. jún. 27. 22:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
idő mindent megold, hidd el, csak kitartás!
2009. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én arra szavazok, hogy maradjatok barátok, és ha vannak még érzelmek azok úgyis a felszínre kerülnek idővel újra, talán, majd, ha dolog megoldódik ami miatt szakítottatok, vagy máas fényben láttok mindent. Én ha vlem szakítottak volna, és nem maradnánk legalább barátok, , ha szeretem még, akkor azt gondolnám, hogy nem vagyok neki elég fontos, ha meg sem keres..., ha nem próbál valamilyen módom szeretet kapcsolatban lennni velem. De én ehhez nem értek, annyira. Csak nagyon szeretném épp, hogy akibe szerelmes vagyok legalább arátként álljon most mellettem....
2009. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
az első válaszoló vagyok. hasonló cipőben jártam én is. nagyon nehéz volt eleinte kibírni volt mikor mindig megszegtem és írtam neki msn-en vagy sms-t... közbe bele se gondoltam, hogy ezzel csak rontom a helyzetet, válaszol tök undokan és annyi... ha nem írtam volna neki akkor nem lett volna az, h mindig összevszünk. egyszer erőtt vettem magamon és megfogadtam, hogy nem megyek fel msn-re bő 2 hónapig! nem mentem fel és után az idő majd jött az sms, hogy mégis mi van velem rég nem hallott felőlem azt hitte eltűnten. utána már msn-re is felmentem és minden más volt mint mikor írkáltam neki, éreztem, hogy tényleg kiéhezett rám. utána találkoztunk is :)
2009. jún. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!