Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet, hogy azok a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy azok a nők, akik megannyi férfit tönkretettek, egyenes gerinccel, magukat értékesnek tartva, felszegett fejjel róják az utcát?

Figyelt kérdés

ők maguk azt hiszik, hogy jók, vagy értékesek, vagy tudják nagyon jól, hogy igazából szörnyűségeket tettek, csak leplezik?

most azokra a hiénákra kell gondolni, akik azért tettek tönkre szerelmes férfiakat, zúztak szét férfiszíveket, tapostak sárba becsületet, hogy ezáltal legyenek többek, anyagilag, hírnévileg, vagy szimplán nagyobbat lépjenek a karrierjük ranglétráján...


2012. máj. 20. 00:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a kérdésben feleslegesnek érzem a nemi besorolást.

a típus meg akit lefestesz,egyszerűen szociopatának nevezik.

de minimum érzelmileg roppant sekélyesnek.

amúgy meg nem csoda hogy sok ilyen van.

a gyereknevelés kimerül abban a legtöbb családban,hogy kap enni a gyerek és a gond letudva.

értékrendszert,erkölcsi példát nem lát és nem kap,ezért ilyen lesz belőle.

2012. máj. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos a sok férfi is hibás, aki agyondícsérgeti őket lásd f@szbuk.


De, ha jóképű,magas, izmos valaki férfiként megfogta az isten lábát, főleg, ha még pénze is van.


A nőknek ez kell sajnos, de ha én vagyok a felszínes csak, mert a vékony vagy normál alkatú, arcra is bejövős lányokjönnek be, akkor ők mik könyörgöm?!


Nem jobbak az fix! Mégis úgy beszélnek, mintha én tehetnék róla, hogy nincs kapcsolatom, meg én adjak lejjebb, de ők meg csak a tökéletes fickókra hajtanak.

2012. máj. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen, igen, ebben igazad van (nemkérdés), bár azért ritkábban látunk férfit tönkretenni egy nőt azért, hogy magasabbra jusson - na nem azért, mert mondjuk náluk az tabutéma, egyszerűen kevesebb rá az esély.
2012. máj. 20. 00:12
 4/11 anonim ***** válasza:
hát ha ezt teszik, akkor szerinted rágódnak azon hogy "jaj megbántott a Pistit"..nemhinném hogy felmerül ilyen gondolat ennük..ugyanigy a pasiknál se aki olyan
2012. máj. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
á, engem egy nő úgy vágott egyszer- ÁÁÁ.. már 2 éve volt, de most is felbasz az ideg ha csak visszaemlékszem rá... elaltatta a legkisebb gyanúmat is! csak abban reménykedek hogy majd egyszer visszakapja az élettől
2012. máj. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*megbántottam
2012. máj. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vágott ----> *átvágott*
2012. máj. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
xD
2012. máj. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
100%

Bocsánat, hogy ezt mondom, de valamilyen szinten megérdemli aki kifog egy ilyen nőt, azért vannak előjelek ha a barátnő nem olyan, mint kéne lennie mégis azt mondjátok ha valaki felhozza, hogy "ő nem olyan".-.-

Rendes nők meg szívnak a ribik miatt meg a lelkibeteg pasik miatt is. Értem én, hogy vonzóbb meg izgibb, de azért nem csak ez számít.

Én elásnám magam ha szándékosan átvernék valakit aki bízott bennem. Az a gond, hogy általában azoknak van kevés önbizalma és ezért rosszabb kisugárzása akit érdemes lenne választani az ilyen lelkiismeretlen lotyók akik csak élik a világukat és kizárólag saját boldogságukkal foglalkoznak persze, hogy vonzóbbak. Meg kell tanulni kiszűrni az embereket, látni, nem csak nézni...


21/N

2012. máj. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, de ennek ellenére még valamit hozzáfűznék: ne gondolkozz ezen. Főleg ha ez látszik rajtad, már sikerélménye van az ilyeneknek. Ne "sírj", ember vagy, te is járj így, mosolyogj.
2012. máj. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!