Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérjem vissza a nyakláncot tőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérjem vissza a nyakláncot tőle?

Figyelt kérdés
Ha szakítok a párommal, akkor kérjem vissza tőle a nyakláncot (félbe tört szív van rajta, egyik nélam, másik nála)? Nem tudom, mi ilyenkor a teendő. Visszakérjem tőle, vagy hagyjam? Hülyeség, de nem tudnék mit kezdeni a nyaklánccal.
2012. máj. 16. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérd,aztán add be a zaciba.
2012. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, de ajándékot elég bunkó dolog visszakérni - szerintem.

Egyszer megvettem valamit a párom számára, neki ajándékoztam, akkor az onnantól kezdve az övé. Főleg egy ilyen kis apróságot szerintem fölösleges... Szóval nem egy 30 millás kocsiról van szó, amit születésnapjára adtál, és mondjuk megcsalt, és visszakérnéd, hanem csak egy félszívmedál...


Plusz azt se vágom, egy jól működő kapcsolatban minek filózol arról, hogy mit kezdesz majd szakítás után a cuccokkal?

21L

2012. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ajándékot nem illik visszakérni.

Mondjuk ha valami nagyon drága dologról van szó, akkor én mondjuk elvből visszaadnám, nem is kéne visszakérni.

De te tudod. Ha annyira nagy szükséged van arra a láncra, akkor kérd vissza.

2012. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak azért gondolkodom ezen, mert szerintem nem hordaná ő sem az exétől kapott medált. Furcsa lenne, ha még mindig hordanánk. Ha pedig megtartanánk, akkor nehezebb lenne a felejtés.
2012. máj. 16. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ez emlékként funkcionál, nem is szokták hordani szakítás után. nekem minden exemtől van vmi emlékem. van, amelyiktől telefont kaptam, mégse kérte vissza. és nem rossz h nálam van. egy emlék tőle és kész.:)
2012. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!