Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy intézhetnék el egy személyes beszélgetést?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik mind a ketten nagyon félénkek vagyunk, ő különösen....Cseten szoktunk beszélgetni...és én szoktam ráírni...

ha összefutunk az utcán vagy valahol akkor csak a köszönésig utunk el...szeretnék vele összehozni egy találkozót...elsőre nem muszáj kettesben, de nincs ötletem...úgy tűnt összejön mert egy barátom (akit nem ismer) piálást ajánlott és az tetszett neki, de aztán valahogy mégsem....és a barátom már nem itt lakik...


Nagyjából egyedül maradtam a dologgal, nem merem csak úgy azt mondani neki hogy találkozzunk...mivel nehéz volt úgymond feltörni a csigaházát és kialakítani ezt a kapcsolatot is és fogalmam sincs hogy egyáltalán kicsit is bejövök-e neki....és nem szeretném ha visszabújna abba a bizonyos csigaházba, ha ő nem akar vagy nem mert velem személyesen is találkozni...

Ötletek? mit tegyek?



2012. máj. 15. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor ez egy modern párkapcsolat,mindenki fél mindenkitől és mindentől.


Megoldás:cseten ráírsz,hogy nincs-e kedve elmenni veled sétálni?Legyél gördülékeny és előzékeny vele.

Ha nem mondasz le róla könnyen,akkor és amennyiben azt mondja,hogy nem akar veled elmenni sétálni,akkor mond azt,hogy sebaj,csak gondoltad megkérded.Ez esetben várnod kell és egyszer majd a közel jövőben újra próbálkozni.Persze nem az idők végezetéig,ha kétszer visszautasít,akkor én nem foglalkoznék vele már tovább..

2012. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hívd el sétálni, fagyizni, mekibe vagy korcsolyázni vagy akármit. maximum elutasít, de leírtad hogy tetszetek egymásnak szóval szerintem nem fog. :)
2012. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennyit arról, h a félénk és visszahúzódó srácok nem kellenek senkinek....


Remélem sikerrel jársz, Kérdező! :)

2012. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mint mondtam nem tudom bejövök-e neki és szerintem nem...vagy nem is tudom...oké beszélget velem és aranyos....de ez még nem jelenti az....
2012. máj. 15. 22:42
 5/6 A kérdező kommentje:
dehogynem a visszahúzódó srácok többsége igazi kincs...megértők aranyosak, és nem is másznak rá minden második lányra, mint a nagymenő egy része...
2012. máj. 15. 22:43
 6/6 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?:O

nincs véletlenül egy ilyen kedves bnőd mint te vagy aki meg engem bátorítana? :$

2012. máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!