Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szakított, szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakított, szerintetek ez mi?

Figyelt kérdés

Ezt írta egy közös barátunknak aki bemásolta nekem ezt:

"hát elég nagy szenvedés..igy jobb neki is meg nekem is.

hát van egy fiu akivel a táborba beszélgettem de ugye tavaly ota ismerem mert évfolyamtársam.. de aranyos meg minden. de ő inkább barát:D. szoval nemhiszem hogy megtudna ugy szeretnii:D:D."


azt mondta azért szakitott mert már nem szeretett és elege volt meg jobb ez így bla bla nem is szomorú stb.

szerintetek más pasi miatt szakított inkább?

A lány most lesz 17.

18/F



2012. máj. 12. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a másik pasi miatt tette, ő is leírta, hogy az esélytelen lenne. Inkább köztetek nem működött a dolog, de azért őt is bánta a szakítás, látod.
2012. máj. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

2év után szakított, FACEBOOKRÓL TUDTAM MEG HOGY LEVETTE A KAPCSOLATOT, elment szerdán táborba és pénteken jött haza.

kedden még minden jó volt, mostmeg...

2012. máj. 12. 12:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem csak az ő hibája nyilván nem véletlen , hogy kiszeretett belőled.Nem kell rögtön rá vagy egy másik fiúra hárítani a felelősséget .Ha nagyon szereted próbáld vele higgadtan megbeszélni a dolgot.Hogy most komolyan mi az amiért már nem szeret téged .Fogadd meg a dolgokat kérj egy utolsó lehetőséget és ha kapsz akkor becsüld meg és ne kövesd el még egyszer a hibákat.Mert féltékenykedni és megsértődni könnyű , de belátni a hibáinkat és változtatni rajtuk az már nehezebb.Fel a fejjel ez az élet:)
2012. máj. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ott a szöveg amit írt barátnőjének, abból szerintem eléggé kiderül hogy más pasi is van a dologban.
2012. máj. 12. 13:27
 5/12 anonim ***** válasza:
úristen mintha nem is írtam volna le hogy mit kell tenned.....-.- inkább továbbra is másra fogod, csak majd ne csodálkozz rajta ha mindenki otthagy majd a büdös p*csába egyedül .egy jó atyai pofon helyre rázna..-.-'
2012. máj. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ki volt nyalva a pcsája szószerint, mindenhova vittem ahova lehetett, minden sz*rt megvettem neki amit tudtam ,és tiszta szivemböl szerettem ,minden nap bebizonyitottam neki.

nagyon sokszor voltak viták, de akkor is ezekután..

2012. máj. 12. 13:44
 7/12 anonim ***** válasza:
igazán???kezdd érdekes lenni a dolog!!:) milyen viták?? mi miatt vitatkoztatok.kérlek ne haragudj , h így letámadtalak csak nagyon felidegesítettél a hülye mentegetőzés-kupacoddal.ha azt akarod , h a továbbiakban normálisan működjenek a kapcsolataid .vagy ezt helyre tudd hozni akkor írj még kommentet vagy nekem üzit.
2012. máj. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem minden lánynak számít az, hogy mit veszel neki, hova viszed, ha valami nem stimmel és nem boldog, akkor az egész felesleges. Inkább próbálj meg elgondolkozni azon, hogy vajon miért nem volt boldog, miért nem működött! Tuti, hogy nem csak az ő hibája, legalább tanulnál belőle.
2012. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
a sok vita miatt.. :\
2012. máj. 12. 14:32
 10/12 anonim ***** válasza:
"ki volt nyalva a pcsája szószerint, mindenhova vittem ahova lehetett, minden sz*rt megvettem neki amit tudtam" szerintem pont ez volt a baj. megszokta hogy kerekre nyalod a seggét, és kinyílt a kis csipája, hogy hoppá, akkor még többet akarok, még, még még. az meg jelzi az értelmi-érzelmi színvonalát, hogy úgy szakít, hogy leveszi fb-ról a kapcsolatbant. nem is értem, hogy miért keseregsz egy ilyen infantilis szutyok miatt.
2012. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!