Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az az ember, aki folyton hazudott, de azt mondja, hogy meg fog változni, az szerintetek képes megváltozni, vagy ez is csak egy újabb hazugság?

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Utóbbi.
2012. máj. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Ő is azt gondolja, hogy meg fog változni, de nem fog.
2012. máj. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
egy esélyt mindenki megérdemel. én nagyon sokat hazudtam rég, de megváltoztam. nem adtak esélyt, így viszont félek, hogy emiatt fogok visszacsúszni a hazudozásba. ez olyan, mint például a drogfüggő, aki le akar szokni a drogról, de mindenki lenézi, mindenki, akire számíthatna "ledrogosozza", mondja, hogy kutyából nem lesz szalonna, talán még bántják is, és kinevetik - mivel senkire sem számíthat, senki nem bízik benne, így nem fog tudni miért megváltozni, és visszacsúszik oda, ahonnan indult.
2012. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

NEM! Sajnos tapasztalatból mondom, hogy nem tud megváltozni, ha egyszer folyton hazudott előtte... :( A hazugságok oka, legfőképp a veszekedés elkerülése, és biztos vagyok benne, hogy továbbra is hazudni fog!

Szerintem elég esélyt adtál neki! Ha továbbra is eltűröd neki a hazugságait, akkor csak magadnak okozol fájdalmat... tudom, mert én is így voltam nagyon sokáig.

2012. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Alapjaiban kéne megváltozni ahhoz hogy többé ne hazudjon. És az ember alapjaiban nem változik. Lehet hogy most ő is azt hiszi h fog de 99% h nem fog megváltozni. Erre készülj fel:)
2012. máj. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a 2. válaszoló a helyes szerintem is.azt hiszi h megtud de nem fog tudni szeritnem se...
2012. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Az esetek nagy részében valóban nem fog megváltozni, de vannak kivételek. Anno én is rengeteget hazudtam, még apró dolgokban is. Amire nem vagyok büszke ugyan, de így volt. Mostanra 100%ig megváltoztam. Adj neki egy esélyt, de légy résen.
2012. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg, ha folyton hazudott... akkor gondolom már elég esélyt kapott!
2012. máj. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindenki megérdemel még egy esélyt és az emberek képesek változtatni ha van ami motiválja őket. Ha te fontos vagy neki akkor képes lesz érted változni.
2012. máj. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2012. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!