Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj? Engem megrémí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Engem megrémít, h a barátom állandóan az esküvőt emlegeti, meg h mindig együtt leszünk, stb

Figyelt kérdés

20L 22F

pár hónapja járunk


2009. jún. 25. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs Veled baj, csak ne biztos hogy összeilletek
2009. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled baj, csak próbáld ezt máshogy felfogni. Mond el neki, hogy téged ez a gondolat még megrémít, azonban próbáld ráhangolni az agyad, hogy ez azt jelenti, hogy hosszútávra tervez veled. Nem feltétlenül kell magad háromgyerekes anyukaként elképzelni. Nekem jól esik ha a párom szavaiból azt szűröm le, hogy sokáig velem szeretne lenni, bár nyíltan sosem mondja ki, nem az a típus.
2009. jún. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond ezzel. Tipikus "örökké szeretni foglak" felállás. Mindenki tudja, hogy az "örökké szeretni foglak" nem az érzelem időtartamára, hanem a mértékére utaló megjegyzés. Amíg nem kér meg 2-3 hónap után, addig nyugi, csak dumál. :)
2009. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pár hónap után teljesen természetes, hogy még rémiszt az ilyen. Mi is kb két év után hoztuk fel komolyabban ezt a témát :)
2009. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen típusú férfiak. Többnyire ezek csak szavak, pillanatnyi érzelmi állapotot fejeznek ki. Nekem az a tapasztalatom, hogy az ilyen "érzelmes" pasik sokkal könnyebben lépnek tovább, teszik túl magukat egy szakításon is. És pár hónap múlva képesek egy következő lánynak is ezeket mondani (mondjuk szerintem tényleg elhiszik, hogy ők még sose voltak ennyire szerelmesek). Volt ilyen barátom nekem is, 1 hónap után már az esküvőt tervezte, és hogy hogy hívják majd a gyerekeinket. Én nagyon gyorsan lezártam vele a kapcsolatot, mert engem ez nagyon zavart. Akkor öngyilkossággal fenyegetőzött, ennek elelnére hamar túllépett rajtam :) Sok mindent elnézek egy férfinak, de ettől a típustól egyszerűen rosszul vagyok, nem tehetek róla.
2009. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem illetek össze.
2009. jún. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

Miér,t nem romantikus, ha egy pasi ilyesmiről beszél? Általában a lányok mennek a fiúk agyára azzal, hogy már az első pillanatban esküvői fátyolban látják magukat. Persze megértelek, hogy erről beszélni neked korai, ezt meg is lehet neki finoman mondani, e inkább értékeld, hogy egy ilyen jólelkű, romantikus pasival hozott össze a sors.


(A lányok az ilyen pasikat elküldik jó messzire, aztán meg rínak, hogy miért csak olyanokkal kerülnek össze, akik csak kihasználják őket.)

f24

2009. jún. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én párom is - 2 hónap után - ilyen dolgokkal nyaggat. Minden reggel megkérdezi, hozzámegyek-e feleségül. Persze mindig azt mondom, hogy igen, de hát ki tudja, együtt leszünk-e 4-5 év múlva?

19L (és 27F)

2009. jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!