Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti milyen pasira mondjátok, hogy csúnya? Mit jelent ez nektek, mik azok a jegyek, amiktől csúnya a szemetekben valaki?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 23:19
 1/10 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Nagydarab, szőrös, pattanásos, 20 évesen 30nak vagy 40nek néz ki, nagyon rövid a haja, arca valahogy nem jó elrendezésű.
2012. máj. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pattanásos, aránytalan az arcberendezése, igénytelen.
2012. máj. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor én a legrosszabb helyzetben vagyok. Nekem aránytalan az arcberendezésem. Az összes többin tud dolgozni az ember, ez viszont adott :(
2012. máj. 9. 23:28
 4/10 anonim ***** válasza:
gazdag még lehetsz.
2012. máj. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]

Az egyik legocsmányabb sztárocska, akit ismerek. Bamba tekintet, bárgyú vigyorgás, kisugárzás nulla, semmi értelem nem látszik az arcán.


Itt az ikertestvére, ugyanaz a szindróma:

[link]


Nekem nem feltétlenül számít csúnyának az, akinek van egy kis szabálytalanság vagy aszimmetria az arcvonásaiban, sőt, attól még egyedibb valaki. Ellenben, amikor valaki átlagosabb az átlagnál, és közben el van ájulva magától, na, azoktól csúnyább nincs az én szememben.

2012. máj. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Ápolatlan, nem figyel oda magára, söröshordó hasa van.
2012. máj. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Belinkelted a két ügyeletes hülyegyereket? :)
2012. máj. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért sokan szeretnének olyan arcot, mint az első képen levő srácnak van. Mondom ezt felnőtt nőként..
2012. máj. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fadi válasza:
ha tele van az arca anyajegyekkel, pattanással, és szemölcsökkel...
2012. máj. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
08:48 - magam sem fogalmazhattam volna szebben! :)
2012. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!