Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, milyen számotokra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen számotokra az álompasi?

Figyelt kérdés
Belső, külső, stb... :D

2012. máj. 9. 21:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Pont olyan mint akibe most kezdek belezúgni :D

Ez mindig változó dolog. Hol ez tetszik, hol az. :)

Legyen sármos a mosolya, szívdöglesztő a tekintete, finom az illata és férfias a hangja. :D

Belsőre pedig elsősorban szeressen, legyen hűséges megbízható, jókedvű vicces társasági alkat.

2012. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

külső: barna haj/szem de a zöld szemtől is odavagyok

aranyos arc, kicsit legyen izmos,legyen kerek segge..(ez alapfeltétel :D)

belső: aranyos, kedves, vicces, hűséges

2012. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Első!


"Belsőre pedig elsősorban szeressen"

Ezt sürgősen húzd ki a listádból!

2012. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 tööörpeeee válasza:

belsőre: hát... vicces, kedves, aranyos, és persze szeressen :) ne legyen gyáva.. szóval, ha valaki belém köt, akkor álljon ki mellettem.. :D szóval védelmező :)illetve legyen hobbija, amit szeret! :) közvetlen legyen! :

külsőre: mosolygós, ne legyen csonti, de ne is az a nagyon kigyúrt, olyan közepes... :) ezen kívül semmi más! :)

2012. máj. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
Miért húzzam ki? Nagy elvárás, hogy a lányt akivel együtt van szeresse? Fura egy világban élsz :D
2012. máj. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Külsőre: Kék szem, fekete haj, 175 cm körül, széles váll, kisfiús sárm, legyen elbűvölő a mosolya és a nevetése, a hangja legyen férfias, ne öltözzön b*zisan

Belső: Hűséges, becsületes, őszinte, kedves, humoros, romantikus, intelligens, megértő, segítőkész, megfontolt.

Hirtelen csak ennyi... Persze ez most kicsit soknak tűnik, de van ilyen pasi az fix. ;)

2012. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

szőke/ max szőkésbarna

kék szemű

min. 180 cm magas

sportos izmos

jóképű helyes

vicces kedves figyelmes megbízható érzékeny/ mmint érzelmes/

ne verjen át

hm asszem ilyen ember a

2012. máj. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

szőke/ max szőkésbarna

kék szemű

min. 180 cm magas

sportos izmos

jóképű helyes

vicces kedves figyelmes megbízható érzékeny/ mmint érzelmes/

ne verjen át

hm bocsi asszem ilyen nem létezik.

2012. máj. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Azért kell kihúzni, mert ez nem érték. Ha valakit csak azért szeretsz bele, mert szeret, akkor szép lassan rá fogsz jönni, hogy mást nem is szeretsz benne.
2012. máj. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Külső: barna haj, barna szem, 180 magas, szálkásan izmos

Belső: szeressen, megbízható, hűséges, vicces, kedves, kötözködős(én szeretem, ha a párom olyan), csipkelődős, érzelmes, de ugyanakkor, ha kell legyen férfi. védelmező, figyelmes, érdeklődő, társaságkedvelő. azt hiszem ennyi! én már megtaláltam az álompasimat a párom személyében:)


16/L

2012. máj. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!