Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha féltékeny vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha féltékeny vagyok a kutyára?

Figyelt kérdés

A barátnőm, sokszor olyan jégkirálynő velem. Még a kutyához mindig tud valami kedveset szólni, teljesen elfogult vele szemben. Nem azt mondom hogy úgy banjon velem mint a kutyával. De hozzám is lehetne pár kedves pillanata, persze vannak. De sok az amikor csak úgy leszar, pedig csak egy ölelést vagy odabujast akarok. Ha meg kérem faradt vagy nincs kedve. Persze kutyához sose.

Én persze tök mindegy milyen kedvem van vagy fáradt vagyok mindig simogassam vagy maszirozzam. Ha meg ezt így mondom még ő sértődik meg. Mindig a vége hogy ő sertodik meg.


2012. máj. 8. 08:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kellett egy flegma p*csával összejönni...
2012. máj. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen idióta barátnőm, az ilyen nem való párnak.

A kutya nem tehet semmiről :(

2012. máj. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jobb lesz neked nélküle :) Dobd ki Valentin napon csúnya lenne :DDDD de megérdemelné a leírtak alapján, sértődős kis liba tipikus MISS ......
2012. máj. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
adj neki ultimátumot. nem érdemes egy hülye tyúk miatt kidolgoznod a beledet, hogy te semmit se kapj :)
2012. máj. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szeret csak elvisel. "Nem talált nálad jobbat" és ezt így adja a tudomásodra. Nem akar szakítani ,de nem sokáig bánkodna , ha lelépnél.

Nem Öszinte. Szerintem vannak jobb csajok is akik eltudnak fogadni olyannak amilyen vagy!!

2012. máj. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Todom , hogy valakit nagyon nehéz elengeni akit az ember magához közel érez , de rugd ki a p*csáját mert ez nem normális és nekem úgy tűnik , hogy felőle a szerelem már eléggé megcsappant :-P

Akit igazán szeretünk azzal jobban bánunk mint egy kutyával !

Szomorú de igaz !

2012. máj. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kezdj el te is többet foglalkozni a kutyával, a csajodat meg sz*rd le úgy ahogy ő téged. Ha azt kéri h simogasd,masszírozd, akkor állj fel, és menj oda a kutyához, és simogasd:D Majd akkor talán rájön, h te mit érzel. Bár elég flegmának tűnik a csaj, szal inkább lapát.
2012. máj. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, elég gáz és ezért hülye is vagy
2012. máj. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ójajj, voltam én a másik oldalon, a barátnő, akinek a párja a kutyájára féltékeny volt. Annál rosszabbat nem lehet tenni, mint ezt közölni, mert azzal tutira vérig sérted. Nyilvánvalóan valamit nem kap meg a kapcsolatban a lány sem, ezért kompenzál úgy, hogy a kutyára fordítja minden szeretetét.


Valahogy próbálj vele őszintén beszélni, mert tuti, hogy valamit kompenzál a kutyázással, valami gondja van, ami fölött szemet akar húnyni, ezért tereli a figyelmét a kutyával. A másik, hogy foglalkozz te is a kutyával, mert ha úgy reagálsz, hogy dacból hanyagolod a kutyát, még rosszabb lesz a helyzet. Épeszű kutyás egy utlitmátumnál tuti a kutyát választja. Próbálj a kutya felől közeledni hozzá, menj el vele sétálni, beszélgess vele közben, hátha onnan meg tudod lágyítani, már ha akarod.

2012. máj. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szopni fogsz haver.bocsi hogy ezt mondom.az én volt barátnőm ugyan ez volt,mintha én írtam volna ezeket a sorokat,csak nem kutyával..ő is játszotta a jég kisasszonyt vagy is a mai napig játsza,rengeteget küzdőttem érte és sokat bele raktam a kapcsolatban és végén még is ő b.aszott ki engem kegyetlen módon.nagyon ritkán mondta hogy szeretlek,az utolsó 3 hónapban szinte nem is,max ha én mondtam neki akkor annyit oda bökött nagy nehezzen hogy szeretlek.dobd ki a pi.csába mert megfog szívatni és elmegy a nőktől a kedved egy jó időre.velem ugyan ezt csinálta.ő dobott ki engem és még ő haragudott én rám..na??jó mi?én rám aki rengeteg energiát belerakott a kapcsolatban.ő meg fele annyit sem.szedd össze magad mert nagyon megfogod járni és sírás lesz a vége,dobd ki aztán majd elgondolkodik szépen,ne várd meg amíg ő rak ki téged,mert merem boritékolni hogy a következő az lesz és azt gofja elvárni hogy fussál utánna mint egy pincsi kutya,és még te leszel a szemét.
2012. máj. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!