Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti járnátok egy olyan lánnyal, aki az első randin lefekszik veletek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,komoly kapcsolatot keresetek. Aztán az első randi úgy alakul,hogy a lány belemegy és hajlandó ágyba bújik veletek. Utána tudnátok még komolyan venni? Vagy ez mindent elvág?

2012. máj. 6. 19:46
1 2 3
 11/21 BlackSword ***** válasza:
19%
Miért ne???
2012. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
akkor se add oda magad az 1.-n , ha komolyan gondolja, ha nem :)
2012. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát mert jobb ha már az első randin kiderül ha könnyen kapható a csaj:D Így ez később nem fog problémát okozni:D
2012. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
61%
Háháhá... megvan a bizonyíték, hogy az én pasim nem olyan mint az átlag GYK felhasználó. Mi szexeltünk az első randin, és egy éve együtt vagyunk. Csókoltatok mindenkit. 21/L
2012. máj. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Igen,én sem vagyok ilyen lány...rosszul döntöttem,ennyi.Ennek nem feltétlenül az az oka,hogy valaki r*banc,a körülmények határozták meg,hogy így legyen...
2012. máj. 7. 14:17
 16/21 anonim ***** válasza:
50%
22:55: Egyrészt 1 év nem hosszú idő, másrészt nagyon komoly kapcsolat lehet, ha pasinak nevezed (jó, hogy nem pisinek), harmadrészt még kislány vagy a 21 éveddel, senki nem vesz komolyan.
2012. máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
talán
2012. máj. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
86%

Kedves 21 éves lány.

Háhá, talán örült a pasid, hogy végre talált egy lányt:D

Majd nézz vissza jövőre ugyanilyenkor, hogy mi újság a pasiddal. 1 év... Pfff.

Kérdező, attól hogy lefekszel az első randin egy pasival még nem leszel ribanc. Csak nem mondhatja rád, hogy nehezen kapott meg. Ennyi. Még a mai világban is sok olyan férfi van, aki szeret udvarolgatni, cicázgatni, "hódítósat játszani" egy lánnyal. A vadászat élvezete. Ha valaki az első randin ágyba bújik velem, az megfoszt azoktól az izgalmaktól és örömöktől amiket a hódítás folyamata okoz. Nem leszel ettől még ringyó ha egyszer egyszer előfordul, csak onnantól már nem vagy annyira érdekes, hiszen semmit nem kellett tennie, hogy megkapjon.

2012. máj. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Igen :(( Én is így gondolom,utolsó válaszoló. Kapkodtam,görcsöltem,nem gondoltam át tiszta fejjel. Az a "vicces",hogy azért is döntöttem így,mert féltem,ha visszautasítom,akkor meg az lesz a baj...hát ez van...
2012. máj. 8. 14:16
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha valakinek baja van azzal, hogy nem vágódsz hanyatt rögtön, az 1000% hogy meg sem fordult soha a fejében veled egy komoly kapcsolat. Akkor csak egy numerának akart volna akkor is ha fejenállsz. Máskor ne csinálj ilyet, legalább megkíméled magad attól, hogy lefekszel valakivel aki csak arra utazik.
2012. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!