Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok pasi miért gondolja azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi miért gondolja azt ha egyszer lefeküdt a nővel utána már bármit megtehet vele?

Figyelt kérdés

Értem erre:

- érdektelenné válik

- nem teper annyira érte mint az előtt

- esetleg durván beszél a csajjal

- otthagyja és elmegy új csajt "vadászni"

- csak utána mutatja ki a hibáit/valódi személyiségét, amit addig titkolt


Természetesen tudom, hogy nem minden pasi ilyen, respect a kivételeknek.



2012. máj. 1. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez inkább a kifogott hal beetetéséhez kapcsolódhat.
2012. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mert a vadász,miután lelőtte a szarvast nem becézgeti meg simogatja,hanem megnyúzza és megeszi.
2012. máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Traune ***** válasza:

legutóbbi kommentet adom.

és amugy meg. ha már a csaj oda adja a testét nekem azt csinálok vele amit jónak látom. ha engedi hogy megdugjam mit vár? akkor már az enyém. levadásztam mint egy állatot

2012. máj. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt a célja a pasinak veled, ezért volt kedves hozzád, most már úgy gondolja, hogy nem kell tovább pitiznie, mert az övé vagy!
2012. máj. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az összes pasi ilyen, viszont aki ilyen azt szerintem észre lehetne azért venni... csak nem kizárólag a külsőt kell észrevenni és akkor nincs ilyen probléma. Amúgy meg ha szex előtt durva lenne és "hibás" személyiségű akkor nem érné el a hancúrt, ezt se kell túlkombinálni.
2012. máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt a célja, csak te túl buta voltál hogy észrevedd. Ez nem a mi bajunk, hanem a tiéd...
2012. máj. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!