Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor már gáz lenne hívni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor már gáz lenne hívni?

Figyelt kérdés

Az lenne a helyzet, hogy pár hete összebalhéztam nagyon a volt barátnőmmel és azóta nem lépett egyikőnk sem, hogy bocsánatot kérjünk egymástól. Kölcsönösen bántottuk meg egymást szal én sem vagyok tiszta ez ügyben. AZ a baj eltelt ez a pár hét és már nagyon bánom és hiányzik! Felmerjem hívni és beszélni vele????? Egyébként én nagyon szeretem őt még mindig nem is tudom, hogy bánthattam meg bár igaz, hogy el voltam borulva én is mert ő is megsértett én meg haragból mondtam neki amiket mondtam. Nekem ő a mindenem hiába nem járunk, de életem szerelme volt :)

18/F


2009. jún. 22. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Híwd fel mindenképp!!

Lehet hogy ő is épp ezen töri magát :)

Híwd fel, semmit nem weszíthetsz, csak nyerhetsz!!

Ha ő is szeret, semmi baj nem lesz :)

Sok sikert!!


L/14

2009. jún. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hívd fel! Nem gáz az ha szereted.

Ne félj kimutatni az érzéseidet, és beismerni, hogy hibáztál. Ne mondd azt neki, hogy bezzeg te is ... ,mert az csak ront a helyzeten.

2009. jún. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sztem is fel kell hívnod!!!!

Hagynád, hogy életed szerelme egy veszekedés miatt elszakadjon tőled???!

Egyáltalán nem gáz.

HAJRÁ!

2009. jún. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sosem késő. Különben sincs semmi vesztenivalód: ha ennyiben hagyod, végleg elveszíted, de ha lépsz, akkor még mindig kétesélyes a dolog. De szerintem még ő se lépett túl rajtad teljesen.

f24

2009. jún. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!